Impreza charytatywna dla Bartosza Łodygi już 6 grudnia – sprawdź zaktualizowany program

6 grudnia w Szkole Podstawowej w Borowiu odbędzie się impreza charytatywna, podczas której zostanie przeprowadzona zbiórka pieniędzy na terapię i leczenie Bartosza Łodygi, chłopca cierpiącego na autyzm dziecięcy . W programie moc atrakcji, w tym m.in.: pokaz karate w wykonaniu Wołomińskiego Klubu Shorin-Ryu Karate, pokaz Grupy Spartans ASG Borowie, występ DJ Tomi, zespołu Power, zespołu Plus i gwiazdy wieczoru – zespołu The Lovers. Start imprezy o godzinie 15.00
Trwają prace modernizacyjne na drodze nr 801. Odpowiedź na interpelację poseł Stanisławy Prządki

We wrześniu 2015 r. poseł Stanisława Prządka zwróciła się do marszałka województwa mazowieckiego z prośbą o ujęcie w Regionalnym Programie Operacyjnym Województwa Mazowieckiego na lata 2014-2020, planu modernizacji drogi wojewódzkiej nr 801.
JESTEM SENSualna - warsztaty dla kobiet zorganizowane na Mazurach

Trzydniowe warsztaty Jestem SENSualna, które odbyły się na początku mijającego tygodnia wciąż rozbrzmiewają echem w Internecie. Emocje jeszcze nie opadły i zapewne długo jeszcze nie opadną. Działo się tak za sprawą idei, jakie przyświecały organizatorkom wydarzenia - Barbarze Jarzyna i Agnieszce Sadowskiej –Janiec z Fundacji Tętniącej Życiem, Grażynie Kołodziejczyk i dwóch blogerek Ani Gołębiewskiej (okiemmamy.pl) i Ani Andrzejewskiej (przewijak.es).
Policja ostrzega: nie daj się oszukać

Przestępcy wciąż szukają nowych metod by oszukać inne osoby. Komenda Powiatowa Policji w Garwolinie prowadzi akcje profilaktyczne. Działania prowadzone na szeroką skalę przynoszą efekty, lecz wciąż pojawiają się osoby, które dają wiarę oszustom. Zobacz najczęściej stosowane przez oszustów metody i dowiedz się jak nie dać się oszukać..
6 grudnia możesz pomóc Bartoszowi Łodydze

Ośmioletni Bartosz od sześciu lat zmaga się z autyzmem dziecięcym. 6 grudnia w Szkole Podstawowej w Borowiu odbędzie się impreza charytatywna, podczas której zostanie przeprowadzona zbiórka pieniędzy na terapię i leczenie chłopca. W programie moc atrakcji, w tym m.in.: pokaz karate, występy zespołów muzycznych i malowanie buziek.Impreza charytatywna dla Bartosza Łodygi już 6 grudnia – sprawdź zaktualizowany program

JESTEM SENSualna - warsztaty dla kobiet zorganizowane na Mazurach

6 grudnia możesz pomóc Bartoszowi Łodydze


Pozostałe wiadomości:
Archiwum

Redakcja   |   Oferta reklamowa   |   Kontakt   |   Praca
© Copyright kuriergarwolinski.pl - Portal Powiatu Garwolińskiego