Powiedzieli „Stop seksualizacji dzieci”

W sobotę w auli Katolickiego Liceum Ogólnokształcącego odbyło się spotkanie zorganizowane przez Stowarzyszenie Rodzina Rodzin na temat problemu seksualizacji dzieci w ramach tzw. edukacji seksualnej, będącej częścią ideologii gender. Podczas spotkania prelegenci starali się wyjaśnić czym jest gender, przedstawili badania dotyczące rozwoju seksualnego człowieka, a także omawiali sposób dyskusji w mediach na temat gender i konwencji Rady Europy dotyczącej przemocy.
Inwestycje w gminie Parysów

W tym roku gmina Parysów realizuje wiele ważnych inwestycji, które maja służyć mieszkańcom. Tegoroczne wydatki inwestycyjne zapisane w budżecie wynoszą 1 875 259 zł. Najwięcej pochłoną prace związane z budową sieci wodno - kanalizacyjnych (590 tys. zł) oraz wydatki w dziale transport i łączność (802 tys.).
Jak głosowali posłowie z okręgu nr 18 w sprawie kwoty wolnej od podatku?

6 lutego w Sejmie Rzeczypospolitej Polskiej rozstrzygnęły się losy ustawy, która zakładała podniesienie kwoty wolnej od podatku od osób fizycznych. Choć minęło już trochę czasu w Internecie na ten temat ciągle wrze. Aktualnie kwota wolna od podatku wynosi 3091 zł rocznie. Przez dziewięć ostatnich lat ustawę o kwocie wolnej od podatku nowelizowano kilkukrotnie, ale łączny wzrost tej kwoty przez ten okres to tylko 301 zł. Największa nowelizacja nastąpiła w latach 2006 -2007.
Jak głosują nasi posłowie w Sejmie?

Oddaliśmy swoje głosy na 12 posłów, którzy teraz reprezentują nasz okręg w parlamencie - reprezentują nas. Ale czy mieszkańcy przyglądają się ich działalności? Jak posłowie głosują i jak wpływają swoją obecnością na Wiejskiej na rozwój naszego kraju i regionu?
Gmina Borowie realizuje inwestycje z myślą o mieszkańcach

W tym roku gmina Borowie postawiła przede wszystkim na inwestycje proekologiczne głównie z myślą o właścicielach wybudowanych mieszkań i tych, którzy dopiero domostwa wybudują. To jednak niejedyne przedsięwzięcia gminy.



Powiedzieli „Stop seksualizacji dzieci”

Jak głosowali posłowie z okręgu nr 18 w sprawie kwoty wolnej od podatku?

Gmina Borowie realizuje inwestycje z myślą o mieszkańcach


Pozostałe wiadomości:
Archiwum

Redakcja   |   Oferta reklamowa   |   Kontakt   |   Praca
© Copyright kuriergarwolinski.pl - Portal Powiatu Garwolińskiego