Nowe przedszkole w Garwolinie?

Podczas sesji rady miasta Garwolin w dniu 27 kwietnia Krzysztof Mazurek zaapelował do radnych, by zastanowili się nad budową nowego przedszkola w Garwolinie - Patrząc na średnią ilość nieprzyjętych dzieci mamy praktycznie już 1/3 zapotrzebowania na kolejne przedszkole – stwierdził radny.
Policja i pogotowie w domu opieki w Trzciance

Policjanci z Garwolina przeprowadzają właśnie czynności procesowe w domu opieki w Trzciance, których celem jest weryfikacja materiału „Uwaga” TVN na temat nieludzkiego traktowania pensjonariuszy przez opiekunów z ośrodka. Materiał dowodowy jest konieczny do ewentualnego wszczęcia postępowania przez prokuraturę. Wczoraj do Trzcianki przyjechali również lekarze by sprawdzić stan pacjentów domu opieki.
TVN: Tak dręczą chorych z Alzheimerem. Koszmar w domu opieki w Trzciance (gm. Wilga)

Krępowanie chorych pasami samochodowymi, kaftany bezpieczeństwa pod materacami, kąpiel co dwa tygodnie i pobudka o 3 w nocy. To tylko część tortur, jakie znosić muszą pensjonariusze z domu opieki dla osób z chorobą Alzheimera w Trzciance pod Warszawą – informuje na swojej stronie tvn.pl. - Zatrudniłam się tu, by zweryfikować informacje o stosowanych tu praktykach - mówi reporterka UWAGI! Anna Monkos, która przez kilka dni pracowała w ośrodku.
Wart 5 milionów projekt ma zrewolucjonizować działanie SP ZOZ

Realizacja projektu dofinansowanego z UE pozwoli SP ZOZ dostosować się do wymogów prawnych, które mają obowiązywać od 2018 roku i zwiększyć bezpieczeństwo przetwarzanych przez SP ZOZ danych. Elektroniczna dokumentacja zmniejszy ilość zużywanych materiałów w postaci papieru do drukarek i tonerów, a przede wszystkim pozwoli na efektywniejszą obsługę pacjentów.
Avon będzie wynajmował magazyny w Garwolinie przez co najmniej 7,5 roku. Jest możliwość powiększenia powierzchni najmu o 7,2 tys. mkw

POLSKA Firma NBGI Private Equity przedłużyła umowę najmu z marką kosmetyczną Avon. NBGI jest właścicielem nieruchomości magazynowych w Garwolinie. Avon wynajmuje tam magazyn o powierzchni 26 tys. mkw – podaje portal eurobuildcee.com.Nowe przedszkole w Garwolinie?

TVN: Tak dręczą chorych z Alzheimerem. Koszmar w domu opieki w Trzciance (gm. Wilga)

Avon będzie wynajmował magazyny w Garwolinie przez co najmniej 7,5 roku. Jest możliwość powiększenia powierzchni najmu o 7,2 tys. mkw


Pozostałe wiadomości:
Archiwum

Redakcja   |   Oferta reklamowa   |   Kontakt   |   Praca
© Copyright kuriergarwolinski.pl - Portal Powiatu Garwolińskiego
>