Wiemy, kto zagra podczas Dni Powiatu i Garwolina

Centrum Sportu i Kultury jako organizator największej corocznej imprezy w stolicy powiatu garwolińskiego właśnie zdradziło, kto wystąpi na scenie 20 i 21 czerwca.
Mieszkańcy niezadowoleni z poziomu i zakresu realizacji inwestycji w Puznowie

W czwartkowy wieczór w Puznowie odbyło się spotkanie mieszkańców miejscowości z sołtysem Nowego Puznowa Damianem Miętusem, radnym gminy Garwolin i sołtysem Jagodnego Grzegorzem Kotem oraz wójtem gminy Garwolin zaproszonym na zebranie. Mieszkańcy Puznowa głośno wyrazili swój sprzeciw w sprawie zakresu i realizacji inwestycji polegającej na przebudowie głównej drogi biegnącej przez miejscowości Jagodne, Nowy Puznów i Stary Puznów.
Nowa przychodnia w Garwolinie będzie świadczyła usługi w zakresie diagnostyki i teleradiologii

W sobotę w Garwolinie przy ulicy Krótkiej została otwarta nowa placówka medyczna, która będzie świadczyła usługi w zakresie diagnostyki medycznej i teleradiologii. W placówce pacjenci mogą już wykonywać zdjęcia RTG na najnowocześniejszym sprzęcie. Docelowo w przychodni będzie można zrobić sobie badanie USG, rezonans magnetyczny i badanie densytometrem.
Powiat: PKW podała oficjalne wyniki głosownia

Znamy oficjalne wyniki głosowania w wyborach prezydenckich w naszym regionie. Gdyby powiat garwoliński miał decydujące zdanie w kwestii tego, kto będzie głową państwa, spośród 11 kandydatów Andrzej Duda wygrałby w I turze, zostawiając daleko w tyle swoich konkurentów, w tym obecnego prezydenta.Wiemy, kto zagra podczas Dni Powiatu i Garwolina

Nowa przychodnia w Garwolinie będzie świadczyła usługi w zakresie diagnostyki i teleradiologii


Pozostałe wiadomości:
Archiwum

Redakcja   |   Oferta reklamowa   |   Kontakt   |   Praca
© Copyright kuriergarwolinski.pl - Portal Powiatu Garwolińskiego