Samorządowe pojedynki w powiecie garwolińskim

W większości miast i gmin w powiecie garwolińskim burmistrzowie i wójtowie zostali wyłonieni już podczas wyborów 16 listopada. Jednak w sześciu samorządach ta kwestia rozstrzygnie się dopiero w drugiej turze w najbliższa niedzielę.
Andrzej Koszutski czy Monika Garnek-Owczarczyk?

W najbliższą niedzielę 30 listopada, sobolewscy wyborcy ponownie pójdą do urn w celu ostatecznego rozstrzygnięcia wyborczego pojedynku pomiędzy aktualnym wójtem Andrzejem Koszutskim, a nową kandydatką Moniką Garnek-Owczarczyk.
Będzie przejazd przez Wisłę od S17

W ramach budowy drogi ekspresowej S17 na odcinku Garwolin - Kurów na granicy dwóch województw powstanie dojazd do przeprawy przez Wisłę. Plan przewiduje 3 lata na budowę.
Wojewódzka Komisja Wyborcza: Kto nie dostał się do sejmiku?

Łącznie 14 kandydatów do Sejmiku Województwa Mazowieckiego starało się o głosy wyborców. Dwunastu z nich nie przekonało do siebie tych, którzy 16 listopada poszli do urn.
Tadeusz Mikulski o sukcesie wyborczym

W wyborach na burmistrza Garwolina po raz kolejny zwyciężył Tadeusz Mikulski. Włodarz może liczyć na poparcie 13 radnych w nowo wybranej radzie miasta. Co było przyczyną tak wielkiego sukcesu? Jakich działań burmistrza możemy spodziewać się w niedalekiej przyszłości? O tym w wywiadzie Kuriera Garwolińskiego.
Marek Janiec: "Najważniejsze jest, żeby Garwolin się rozwijał"

Kilka dni po wyborach samorządowych kandydat na burmistrza Marek Janiec podzielił się z nami swoimi spostrzeżeniami. Co dalej z SdG, co z jego karierą samorządową, co z budową Uniwersum Medycznego?
Kto cieszył sie największym poparciem w wyborach do rady powiatu?

Powiatowa Komisja Wyborcza potwierdziła nieoficjalne wyniki wyborów samorządowych. PSL uzyskał 10 mandatów, PiS - 9, a Wspólnota Powiatowa - 4. Czy to rzeczywiście oznacza, że kandydaci PSL cieszą się największą sympatią i poparciem wyborców z powiatu garwolińskiego?
Nieoficjalne wyniki wyborów do rady powiatu (nazwiska)

Znamy nazwiska osób, które dostały się do rady powiatu.
Odnalazła się rodzina z Woli Żelechowskiej

Jest nam miło poinformować, że z naszą pomocą Piotr Dziubak odnalazł rodzinę z Woli Żelechowskiej, od której był całe życie izolowany. Po naszym materiale skontaktowała się z nim... siostra. Rodzeństwo już planuje pierwsze wspólne spotkanie.Samorządowe pojedynki w powiecie garwolińskim

Będzie przejazd przez Wisłę od S17

Tadeusz Mikulski o sukcesie wyborczym

Kto cieszył sie największym poparciem w wyborach do rady powiatu?

Odnalazła się rodzina z Woli Żelechowskiej


Pozostałe wiadomości:
Archiwum

Redakcja   |   Oferta reklamowa   |   Kontakt   |   Praca
© Copyright kuriergarwolinski.pl - Portal Powiatu Garwolińskiego