Międzynarodowe szkolenie dla lekarzy chirurgów w Szpitalu Powiatowym w Garwolinie

Dziś rozpoczęło się dwudniowe szkolenie zorganizowane przez kadrę medyczną Szpitala Powiatowego w Garwolinie, na którym lekarze z Polski, Ukrainy i Litwy doskonalą swoje umiejętności i pogłębiają wiedzę w zakresie rekonstrukcji więzadeł krzyżowych. W czasie szkolenia międzynarodowy zespół wykona wspólnie 5 operacji.
Powiat: Czwarty wyjazdowy zespół ratownictwa od 1 lipca?

Rozmowy o potrzebie czwartego wyjazdowego zespołu ratownictwa medycznego w Garwolinie toczą się od lat. W przypadku naszego powiatu są one w pełni uzasadnione. Czy system ratownictwa nareszcie się zmieni? Wszystko w rękach wojewody.
Mieszkańcy Lipówek nie będą wywłaszczani

GDDKiA zrezygnowała z budowy Miejsca Obsługi Podróżnych, które miało powstać po prawej stronie (jadąc od Garwolina) przyszłej trasy S-17 w miejscowości Lipówki. Trzy koncepcje budowy MOP-u w tym miejscu zostały definitywnie odrzucone. Dla odcinka S17 na wysokości Lipówek powstanie nowy plan projektowy.
Zmiany przepisów dotyczących fotelików dziecięcych

Sejm przyjął ustawę zmieniającą przepisy określające zasady przewożenia dzieci w samochodach osobowych. Co się zmieni? O nowych przepisach poinformował na konferencji prasowej poseł Grzegorz Woźniak.
Kwoty mandatów idą w górę. Za co zapłacisz więcej?

Od kilku dni obowiązują nowe przepisy związane z wysokością mandatów za niektóre wykroczenia w ruchu drogowym. Za zajęcie miejsca osobie niepełnosprawnej nieuprawniony do tego kierowca dostanie mandat 800 zł. Z kolei za brak odblasku po zmroku pieszy zapłaci do 100 zł.Międzynarodowe szkolenie dla lekarzy chirurgów w Szpitalu Powiatowym w Garwolinie

Mieszkańcy Lipówek nie będą wywłaszczani

Kwoty mandatów idą w górę. Za co zapłacisz więcej?


Pozostałe wiadomości:
Archiwum

Redakcja   |   Oferta reklamowa   |   Kontakt   |   Praca
© Copyright kuriergarwolinski.pl - Portal Powiatu Garwolińskiego