Dwukondygnacyjne garaże? W Garwolinie to możliwe. Cz. 1

Mieszkańcy Garwolina zamieszkujący w strefach opisanych w planach zagospodarowania przestrzennego jako MU-2, MU-3 i MU-4 muszą budować dwukondygnacyjne budynki mieszkalne i usługowe. Według urzędników Starostwa Powiatowego garaże i budynki gospodarcze też muszą mieć dwie kondygnacje.
Nie ma zjazdu z DK17 w ulicę Szkolną. Dlaczego?

Czytelniczka naszego portalu zgłosiła się do nas z prośbą o zajęcie się sprawą zmiany organizacji ruchu na DK17 na wysokości ulicy Szkolnej kierującej na Gocław. Od października uczestnicy ruchu drogowego jadący od strony Warszawy nie mogą skręcać w ulicę Szkolną z DK 17, gdyż na pasie „siedemnastki” namalowano podwójną linię ciągłą. Jakie są przyczyny tej zmiany?
Nie chcą elektrowni wiatrowych. Mówili o tym w TVP

Właśnie zakończyła się pierwsza część programu Jana Pospieszalskiego w TVP Info poświęcona budowie elektrowni wiatrowych i związanych z nią praktyk, często niezgodnych z literą prawa. Protesty przeciwko elektrowniom trwają w całej Polsce. Z powiatu garwolińskiego w studiu pojawili się przedstawiciele Gończyc.
Pierwszy rok nauki w "Kuźni Talentów" w Chotyni

W piątek w niepublicznej szkole "Kuźnia Talentów" w Chotyni odbyło się pasowanie na uczniów i ślubowanie dzieci z klas I, II, III i IV. W tym roku w placówce edukację rozpoczęły także przedszkolaki.
Kości z garwolińskiej żwirowni. Znamy wyniki badań

Do naszej redakcji dotarła wczoraj wiadomość o wynikach badań paleontologicznych prowadzonych w Garwolinie, które rozpoczęły się w czasie budowy obwodnicy. W żwirowni archeolog odnalazł kości, a te zostały poddane analizie. Jakie są jej wyniki?
Kandydaci Prawa i Sprawiedliwości w nadchodzących wyborach samorządowych

Prawo i Sprawiedliwość wystawi 46 kandydatów do rady powiatu. Partia ma również swoich przedstawicieli, którzy powalczą o fotel wójtów i burmistrzów, a także radnych gminnych.Dwukondygnacyjne garaże? W Garwolinie to możliwe. Cz. 1

Nie chcą elektrowni wiatrowych. Mówili o tym w TVP

Kości z garwolińskiej żwirowni. Znamy wyniki badań


Pozostałe wiadomości:
Archiwum

Redakcja   |   Oferta reklamowa   |   Kontakt   |   Praca
© Copyright kuriergarwolinski.pl - Portal Powiatu Garwolińskiego