Polityka prorodzinna w 2015 roku

Od dłuższego czasu kwestia postępującego starzenia się społeczeństwa budzi niepokój ekspertów i środowisk władzy. Jak więc wygląda w praktyce pomoc ze strony państwa w założeniu rodziny?
Ekipa z programu „Nasz nowy dom” ponownie w Parysowie

Ekipa programu „Nasz nowy dom” po raz kolejny zawitała do powiatu garwolińskiego. Po raz drugi remontuje dom rodziny z Parysowa.
Hubercik robi postępy, ale nadal potrzebuje pomocy

Wielokrotnie pisaliśmy już o małym Huberciku z Jarczewa (gm. Wola Mysłowska), który urodził się z wodogłowiem i rozszczepem kręgosłupa. Mieszkający w Jarczewie chłopiec dziś jest radosnym przedszkolakiem dzielnie walczącym ze swoimi słabościami.
W tym roku zostanie wykonane przejście dla pieszych do McDonalda

Mieszkańcy Garwolina skarżą się na trudności przy przechodzeniu na drugą stronę ulicy na wysokości restauracji McDonald's. W tym roku problem ma być rozwiązany.
Tak będzie wyglądało sanktuarium w Górkach

Rozmowa z Mariuszem Szostakiem pracującym z Piotrem Szmulikiem nad projektem architektonicznym Sanktuarium Matki Bożej Fatimskiej w Górkach
Zmiany w procedurach egzaminacyjnych na prawo jazdy

1 stycznia weszły w życie nowe przepisy dotyczące przebiegu egzaminu praktycznego na kategorie B, C i D wynikające z dyrektywy unijnej nałożonej na Wojewódzkie Ośrodki Ruchu Drogowego. Dotyczą one głównie egzekwowania zasad tzw. eco-drivingu.
Powiat może stać się właścicielem 100% akcji PKS

Powiat garwoliński jest dziś właścicielem 85% akcji Przedsiębiorstwa Komunikacji Samochodowej w Garwolinie S.A. Być może w tym roku przejmie pozostałe 15% od Skarbu Państwa.Polityka prorodzinna w 2015 roku

Hubercik robi postępy, ale nadal potrzebuje pomocy

Tak będzie wyglądało sanktuarium w Górkach

Powiat może stać się właścicielem 100% akcji PKS


Pozostałe wiadomości:
Archiwum

Redakcja   |   Oferta reklamowa   |   Kontakt   |   Praca
© Copyright kuriergarwolinski.pl - Portal Powiatu Garwolińskiego