Erca zainwestowała 2 mln euro i myśli o dalszym rozwoju z nowym inwestorem

Zakład produkcyjny Erca w Garwolinie został uruchomiony 10 lat temu. Początkowo pod nazwą Erca Poland, a od maja tego roku Erca Wilmar Cosmetic Ingredients. W ubiegłym roku firma zainwestowała 2 mln euro w rozbudowę zakładu i zakup nowych maszyn i urządzeń, co pozwoliło jej zwiększyć wydajność produkcyjną o ponad 40%.
Dziś blokada dk 17. Sprawdź szczegóły

Mieszkańcy już trzykrotnie manifestowali publicznie swój sprzeciw dla uciążliwości zarówno ze składowiska Sater, jak i z zakładu Lekaro, ale do tej pory robili to na ulicach Otwocka. Teraz społeczny protest będzie miał miejsce na jednej z bardziej ruchliwych dróg krajowych – dk17.
Kolejne przesunięcie terminu zamknięcia Czarnej Drogi

Pod koniec sierpnia informowaliśmy na naszej stronie, że Czarna Droga w Trąbkach zostanie zamknięta 26 września. Dziś okazuje się, że termin zamknięcia został jeszcze przesunięty.
Konkurs na hasło polskiej policji rozstrzygnięty!

Pomagamy i chronimy – ta sentencja znajdzie się na oznakowanych radiowozach w kraju. Komisja konkursowa nie miała łatwego zadania – nadeszło blisko cztery i pół tysiąca propozycji.
To jeszcze nie s17, ale są już utrudnienia. Powstaje infrastruktura dla dużego centrum handlowego

Na zlecenie GDDKiA, IDS-Bud wykonuje roboty infrastrukturalne przy dk nr 17, współfinansowane przez spółkę celową CH Góraszka, w miejscowości Góraszka, gm. Wiązowna. W ramach przedsięwzięcia powstają połączenia drogowe z przyszłą s17 do obsługi planowanego kompleksu handlowo-usługowego. Kierowcy muszą zwalniać w okolicy budowy do 50 km/h. Centrum Handlowe Góraszka Kolorowe Życie ma powstać do 2018 r.
Zamontują tymczasowe światła w Lipówkach

Trwają prace projektowe przy budowie trasy s17 i prace związane z budową nowego wiaduktu kolejowego w ciągu linii kolejowej nr 12 (relacji: Skierniewice – Łuków). Od 26 września, według zapewnień inwestora firmy Budimex na okres kilku miesięcy będzie zamknięta Czarna Droga w Trąbkach, wzdłuż wiaduktu kolejowego.Erca zainwestowała 2 mln euro i myśli o dalszym rozwoju z nowym inwestorem

Kolejne przesunięcie terminu zamknięcia Czarnej Drogi

To jeszcze nie s17, ale są już utrudnienia. Powstaje infrastruktura dla dużego centrum handlowego


Pozostałe wiadomości:
Archiwum

Redakcja   |   Oferta reklamowa   |   Kontakt   |   Praca
© Copyright kuriergarwolinski.pl - Portal Powiatu Garwolińskiego