Szybciej z Lublina do Warszawy

PKP Polskie Linie Kolejowe S.A. 25 lipca w Centrum Unijnych Projektów Transportowych podpisały pierwsze umowy o dofinansowanie z Programu Infrastruktura i Środowisko w ramach perspektywy finansowej 2014-2020. To dwa projekty o łącznej wartości ponad 4,6 mld zł. Jeden z nich to modernizacja linii kolejowej między Lublinem a Otwockiem. Podróż z Warszawy do Lublina skróci się dzięki temu do 90 minut.
Budimex w imieniu GDDKiA złożył wnioski o wydanie ZRID na budowę S17. Będą odszkodowania

22 lipca do Delegatury Mazowieckiego Urzędu Wojewódzkiego w Siedlcach trafiły wnioski o wydanie zezwolenia na realizację inwestycji drogowej (ZRID), czyli pozwolenia na budowę ekspresowej S17 na odcinku od Garwolina do granicy z województwem lubelskim. Wydanie decyzji przez wojewodę mazowieckiego umożliwi przejęcie nieruchomości pod budowaną drogę i rozpoczęcie procedury odszkodowawczej, a wykonawca będzie mógł rozpocząć prace.
Kolejne 1,5 mln dla powiatu garwolińskiego

Wczoraj 7 samorządowców z subregionu siedleckiego podpisało umowy na ponad 9,4 mln zł unijnego dofinansowania do budowy lub modernizacji dróg lokalnych. To dobra wiadomość przede wszystkim dla mieszkańców tych miejscowości, którym znacznie poprawi się jakość podróżowania. 16 inwestycji drogowych zrealizowanych zostanie m.in. na terenie gmin: Borowie, oraz powiatu garwolińskiego. Środki pochodzić będą z Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020.
Do końca sierpnia w Szpitalu Powiatowym pojawi się nowy mercedes

12 lipca SP ZOZ podpisał umowę z firmą W.A.S Wietmarcher Polska sp. z. o. o. na zakup Mercedesa Sprintera 319. Auto kosztujące 348 tys. zł w Szpitalu pojawi się najpóźniej 31 sierpnia.
9,2 miliona dla powiatu garwolińskiego!

W czwartek 14 lipca 19 mazowieckich samorządów podpisało umowy na blisko 29 mln zł unijnego dofinansowania do budowy lub modernizacji dróg lokalnych. Wśród nich znalazły się gminy i miasta z powiatu garwolińskiego. W sumie do powiatu garwolińskiego trafi 9,2 mln zł. Środki pochodzić będą z Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020.Szybciej z Lublina do Warszawy

Kolejne 1,5 mln dla powiatu garwolińskiego

9,2 miliona dla powiatu garwolińskiego!


Pozostałe wiadomości:
Archiwum

Redakcja   |   Oferta reklamowa   |   Kontakt   |   Praca
© Copyright kuriergarwolinski.pl - Portal Powiatu Garwolińskiego
>