Zadbaj o siebie! Schudnij na lato, złap formę na lata!

Mamy środek lata, sezon na odsłanianie ciała w pełni. Jak co roku z nadejściem ciepłych miesięcy, pojawia się moda na odchudzanie. Specjaliści podpowiadają co zrobić aby skutecznie zgubić zbędne kilogramy, wyglądać i czuć się dobrze.
Najwyższa Izba Kontroli negatywnie o elektrowniach wiatrowych

Najwyższa Izba Kontroli źle ocenia okoliczności powstawania elektrowni wiatrowych w Polsce. Prezes NIK Krzysztof Kwiatkowski nazwał finansowanie dokumentów planistycznych przez budowniczych farm: „ mechanizmem korupcjogennym”.
Uwaga na drogach. W powiecie oznakowania nie są zgodne z projektami

Na stronie Mazowieckiego Urzędu Wojewódzkiego opublikowano w czwartek raport: Stan zarządzania ruchem na drogach wojewódzkich, powiatowych i gminnych w województwie mazowieckim. Powiat garwoliński w niemalże wszystkich kontrolowanych zagadnieniach ma nieprawidłowości.
Inwestycje w gminie Łaskarzew

Gmina Łaskarzew zarówno w latach poprzednich jak i w roku bieżącym realizuje kilka dużych i wiele mniejszych inwestycji. Co już udało się zrealizować a co jest w trakcje realizacji?
Garwolin: Muszą jeździć objazdami

Kilka tygodni temu wprowadzono nową organizację ruchu w ciągu al. Legionów, na odcinku od ronda przy sklepie Netto do skrzyżowania z ul. Olimpijską. Na tym odcinku mogą poruszać się tylko samochody o masie całkowitej nieprzekraczającej12 ton. Co spowodowało to ograniczenie?
Pozostałe wiadomości:
Archiwum

Redakcja   |   Oferta reklamowa   |   Kontakt   |   Praca
© Copyright kuriergarwolinski.pl - Portal Powiatu Garwolińskiego