Uwaga dojeżdżający do Warszawy! DK 17 w piątek i w sobotę będzie zablokowana!

W piątek 21 października pomiędzy godziną 16.00 a 20.00 oraz w sobotę 22 października br. pomiędzy godziną 11.00 a 14.00 na drodze krajowej numer 17 w miejscowości Wola Ducka w rejonie dwóch przejść dla pieszych organizowany jest protest mieszkańców. Protest skierowany jest przeciwko uciążliwościom związanym z funkcjonowaniem składowiska odpadów Sater Otwock oraz sortowni PPHU LEKARO w Woli Duckiej. Przewidując znaczne utrudnienia w ruchu, policjanci wyznaczyli objazdy.
6. edycja Targów Ślubnych już 27 listopada

6 edycja Targów Ślubnych już w listopadzie. W połowie września, laureaci głównej nagrody 5 edycji Targów Ślubnych w Garwolinie wybrali się na narzeczeńską sesję fotograficzną do Budapesztu. Milena i Łukasz w ciągu 2 dni zwiedzili jedną z najpiękniejszych stolic Europy. Już w niedzielę 27 listopada będzie okazja do odwiedzenia kolejnej edycji Targów Ślubnych, która jak co roku odbędzie się na hali sportowej przy ulicy Żwirki i Wigury 16, między godziną 10 a 18.
Wrócą światła na obwodnicę Garwolina

- Oświetlenie na obwodnicy Garwolina (S17) jest w trakcie odtwarzania. Trwają prace związane z odbudową infrastruktury – mówi Małgorzata Tarnowska, główny specjalista z Wydziału Realizacji na stanowisku ds. komunikacji społecznej GDDKiA-1.
Angelika Staros o swoim udziale w Miss Polonia 2016 i o pracy w modelingu

Angelika Staros z Samorządek reprezentuje powiat garwoliński w finale Miss Polonia 2016. Jeżeli wygra, będzie reprezentowała Polskę na Miss Universe. Czym Angelika zajmuje się na co dzień i co zamierza zrobić jeżeli wygra konkurs? – o tym w wywiadzie Kuriera Garwolińskiego.
Pierwsze prace przy budowie s17 już wiosną

- Pierwsze prace przy budowie drogi ekspresowej S17 między Lublinem a Warszawą, mogą rozpocząć się wiosną 2017 r. – zapowiada Generalna Dyrekcja Dróg Krajowych i Autostrad. Budowa około 100 km drogi ma kosztować 3,2 mld zł i zakończyć się w 2019 r.
Marianna Dziubak z gminy Żelechów świętowała 106. urodziny

21 października 2016 r. pani Marianna Dziubak, mieszkanka Woli Żelechowskiej, obchodzić będzie 106. rocznicę urodzin. Z tej okazji w minioną sobotę, 15 października, w kościele parafialnym w Żelechowie odprawiona została Msza św. w jej intencji. Serdeczne gratulacje oraz najlepsze życzenia dalszych długich lat życia w zdrowiu i szczęściu rodzinnym złożyły pani Mariannie: burmistrz Żelechowa Mirosława Miszkurka, kierownik USC Beata Talarek oraz inspektor ds. obywatelskich Danuta Dębińska.Uwaga dojeżdżający do Warszawy! DK 17 w piątek i w sobotę będzie zablokowana!

Wrócą światła na obwodnicę Garwolina

Pierwsze prace przy budowie s17 już wiosną


Pozostałe wiadomości:
Archiwum

Redakcja   |   Oferta reklamowa   |   Kontakt   |   Praca
© Copyright kuriergarwolinski.pl - Portal Powiatu Garwolińskiego