Inwestycje w gminie Maciejowice

W 2014 roku, gmina Maciejowice prowadziła około 20 inwestycji. Część z nich jest już zakończona, niektóre czekają na odbiór. Gospodarz gminy, wójt Sylwester Dymiński, skupił się na inwestycjach różnego rodzaju, głównie budowlanych, ale także wodociągowych i sanitarnych.
Dwukondygnacyjne garaże? W Garwolinie to możliwe. Cz. 2

Do naszej redakcji zgłosił się inwestor zaniepokojony interpretacją planu zagospodarowania przestrzennego przez starostwo. Urząd każe budować dwukondygnacyjne garaże. Co na to burmistrz i rada miasta. Jak z absurdem walczą mieszkańcy? Co na to projektant?
PiS w nadchodzących wyborach wystawi prawie 200 kandydatów

W piątkowy wieczór w restauracji Sulbin w Sulbinach odbyła się konwencja wyborcza Prawa i Sprawiedliwości. Uczestnicy poznali kandydatów do nadchodzących wyborów samorządowych oraz zapoznali się z założeniami programowymi partii.
Dwukondygnacyjne garaże? W Garwolinie to możliwe. Cz. 1

Mieszkańcy Garwolina zamieszkujący w strefach opisanych w planach zagospodarowania przestrzennego jako MU-2, MU-3 i MU-4 muszą budować dwukondygnacyjne budynki mieszkalne i usługowe. Według urzędników Starostwa Powiatowego garaże i budynki gospodarcze też muszą mieć dwie kondygnacje.
Nie ma zjazdu z DK17 w ulicę Szkolną. Dlaczego?

Czytelniczka naszego portalu zgłosiła się do nas z prośbą o zajęcie się sprawą zmiany organizacji ruchu na DK17 na wysokości ulicy Szkolnej kierującej na Gocław. Od października uczestnicy ruchu drogowego jadący od strony Warszawy nie mogą skręcać w ulicę Szkolną z DK 17, gdyż na pasie „siedemnastki” namalowano podwójną linię ciągłą. Jakie są przyczyny tej zmiany?
Nie chcą elektrowni wiatrowych. Mówili o tym w TVP

Właśnie zakończyła się pierwsza część programu Jana Pospieszalskiego w TVP Info poświęcona budowie elektrowni wiatrowych i związanych z nią praktyk, często niezgodnych z literą prawa. Protesty przeciwko elektrowniom trwają w całej Polsce. Z powiatu garwolińskiego w studiu pojawili się przedstawiciele Gończyc.Inwestycje w gminie Maciejowice

PiS w nadchodzących wyborach wystawi prawie 200 kandydatów

Nie ma zjazdu z DK17 w ulicę Szkolną. Dlaczego?


Pozostałe wiadomości:
Archiwum

Redakcja   |   Oferta reklamowa   |   Kontakt   |   Praca
© Copyright kuriergarwolinski.pl - Portal Powiatu Garwolińskiego