Żelechów: Realizują dwie inwestycje za pół miliona. Czy zdążą?

W skład pierwszego zadania zleconego przez Urząd Miasta Żelechów wchodzą modernizacja płyty boiska wraz z wykonaniem ogrodzenia (z cynkowanymi i malowanymi siatkami oraz bramami i furtkami) oraz wykonanie ciągów pieszych (chodników) z kostki brukowej. Koszt tego zadania to ponad 217 tys. zł. Drugie zadanie dotyczące budowy amfiteatru ma kosztować 299 tys. zł. Jaki jest stan tych prac na dziś? Do kiedy prace mają być wykonane? Informacje w dalszej części artykułu.
Pielgrzymi rowerowi wczoraj dotarli do Częstochowy

W poniedziałek po mszy św. o godz. 7.00 wyruszyła z Łaskarzewa do Częstochowy XVI Pielgrzymka Rowerowa. Po pożegnaniach z rodzinami i znajomymi, błogosławieństwie udzielonym przez ks. Leszka Przybyłowicza oraz wspólnym zdjęciu na schodach kościoła, na rowery wsiadło 20 pątników.
Zamknięta droga wojewódzka numer 801

W związku z rozbiórką i budową nowego obiektu mostowego na drodze wojewódzkiej numer 801 (Warszawa - Puławy) na wysokości miasta Karczew, występują utrudnienia dla mieszkańców Wilgi, Celejowa, Mariańskiego Porzecza jeżdżących do Warszawy i pozostałych mieszkańców powiatu garwolińskiego korzystających z „nadwiślanki”. Prace na drodze 801 rozpoczęły się we wtorek i potrwają do grudnia bieżącego roku.
Pozostałe wiadomości:
Archiwum

Redakcja   |   Oferta reklamowa   |   Kontakt   |   Praca
© Copyright kuriergarwolinski.pl - Portal Powiatu Garwolińskiego