Motocykle ich pasją, droga drugim domem

Jastrabye Borowie – pod tą ciekawą nazwą kryje się klub motocyklowy działający w Borowiu. Młodzi motocykliści przemierzają polskie ulice swoimi jednośladami, jednocześnie czerpiąc z tego radość i satysfakcję. W imieniu borowskiego klubu motocyklowego naszemu portalowi wywiadu udzielił Jaru, prezydent klubu.
Wiesław Sowa: " Idziemy z duchem czasu i wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom klientów"

CZAN - firma z wieloletnią tradycją, która łączy doświadczenie z najnowszymi technologiami i nowoczesnym designem. O początkach działalności firmy i o tym, że bez zaufania nie da się istnieć na rynku przeszło 20 lat, opowiada Prezes Zarządu, Wiesław Sowa.
Siła miłości

Trwają przygotowania do kolejnego festynu charytatywnego dla Łukasza Szychowskiego. W internecie pojawił się film pt. „Siła miłości”, który pokazuję walkę wójta gminy Wilga i jego rodziny z chorobą i niepełnosprawnością.
Tajniki sukcesu firmy rodzinnej, czyli Hotel i restauracja Sulbin w pełnej odsłonie

Z jakimi problemami trzeba się zmierzyć prowadząc hotel? Czy aby osiągnąć sukces w tej branży, trzeba się na tym znać? Jak postrzegana jest konkurencja? Odpowiedzi nie tylko na te pytania, szukaliśmy u Marcina Warownego - właściciela Hotelu i Restauracji Sulbin.
Spółdzielnia Świt kupuje fabrykę Avonu

Spółdzielnia Świt kupiła zakład produkcyjny Avonu w Garwolinie oraz linię do rozlewu wód toaletowych i perfumowanych. To kolejna duża inwestycja Świtu. Rok wcześniej Spółdzielnia kupiła fabrykę koncernu Colgate-Palmolive w Halinowie.
Nie będzie ograniczonej kadencyjności dla wójtów, burmistrzów i prezydentów miast

Na jesieni 2018 r. odbędą się kolejne wybory samorządowe. Rząd planował do tego czasu wprowadzić ograniczoną kadencyjność. Według wstępnych założeń wójt, prezydent miasta, czy burmistrz nie mógłby się ubiegać o władzę w samorządzie, jeżeli sprawował swoją funkcję przez dwie kadencje (lub więcej). Nowe przepisy spowodowałyby, że o ponowny wybór na fotel włodarza w naszym powiecie mógłby ubiegać się tylko wójt gminy Garwolin Marcin Kołodziejczyk.Motocykle ich pasją, droga drugim domem

Siła miłości

Spółdzielnia Świt kupuje fabrykę Avonu


Pozostałe wiadomości:
Archiwum

Redakcja   |   Oferta reklamowa   |   Kontakt   |   Praca
© Copyright kuriergarwolinski.pl - Portal Powiatu Garwolińskiego