Avon w Garwolinie zaprasza studentów i absolwentów do programu praktyk

Zakład Avon Operations Polska w Garwolinie oferuje absolwentom i studentom studiów technicznych, ekonomicznych, biotechnologicznych oraz chemicznych Program Praktyk Letnich, dzięki któremu będą oni mogli poszerzać swoją wiedzę i doświadczenie oraz otrzymają możliwość zatrudnienia na atrakcyjnych warunkach. Do tegorocznej edycji programu poszukiwanych jest 22 praktykantów.
Ewelina Lisowska wystąpi na koncercie podczas Dni Garwolina i Powiatu Garwolińskiego

18 czerwca na zakończenie Dni Garwolina i Powiatu Garwolińskiego w części koncertowej wydarzenia, jako gwiazda wieczoru wystąpi Ewelina Lisowska. Wynagrodzenie artystki za występ to prawie 30 tys. zł netto.
Ola Domańska z Garwolina w Dzień Dobry TVN

Dziś gościem programu Dzień Dobry TVN była Aleksandra Domańska, pochodząca z Garwolina aktorka młodego pokolenia, absolwentka Akademii Teatralnej. Artystka opowiadała w programie o swojej przygodzie z aktorstwem, osiągnięciach i trudnym czasie w karierze, który na szczęście już dla niej minął.
Od jednej kurtki do firmy generującej 125 mln zł przychodu

Pod koniec lat 80. dwaj bracia Jacek i Cezary Ochnik podjęli decyzję o założeniu działalności gospodarczej. Wszystko zaczęło się od jednej kurtki, której uszycie Jacek Ochnik zlecił jednemu z garwolińskich krawców. Z czasem firma utworzyła sieć sprzedaży zlokalizowaną w całej Polsce oraz własny sklep internetowy. Systematycznie poszerzano też asortyment oferowany klientom. Dziś rodzinna firma z Garwolina zatrudnia 520 osób i generuje 125 mln zł przychodu.
Trąbki: Problemy z organizacją ruchu autobusów. Mieszkańcy proszą o zmianę miejsca zawracania pojazdów

18 kwietnia, w związku z przebudową wiaduktu kolejowego, został zamknięty wjazd od strony wiaduktu w ul. Czarna Droga w Trąbkach. Zmusiło to przewoźników do zmiany organizacji ruchu, ponieważ mogą oni wjeżdżać w tę ulicę tylko przez drogę wojewódzką nr 805. Kierowcy chcąc wyjechać z Czarnej Drogi zawracają za pawilonem, lub między blokami mieszkalnymi, na terenie Spółdzielni Mieszkaniowej, co zdaniem części mieszkańców wprowadza zagrożenie dla życia i zdrowia dzieci,
Garwolin: wygraj tablet w dodatkowym wyzwaniu nieKANApowych

Od 9 kwietnia trwa wyzwanie Buty i Kanapa. Parafia Przemienienia Pańskiego w Garwolinie od 23 kwietnia proponuje młodzieży i wszystkim uczestnikom wyzwania, dodatkowe zadanie, za wypełnienie którego można wygrać 10 calowy tablet z modemem 3G oraz zwrot kosztów przejazdu na Jerycho Młodych w Pratulinie.Avon w Garwolinie zaprasza studentów i absolwentów do programu praktyk

Ola Domańska z Garwolina w Dzień Dobry TVN

Trąbki: Problemy z organizacją ruchu autobusów. Mieszkańcy proszą o zmianę miejsca zawracania pojazdów


Pozostałe wiadomości:
Archiwum

Redakcja   |   Oferta reklamowa   |   Kontakt   |   Praca
© Copyright kuriergarwolinski.pl - Portal Powiatu Garwolińskiego