Mammobus w Parysowie, Żelechowie i Trojanowie

12 września w Parysowie, Żelechowie i Trojanowie kobiety między 50 a 69 rokiem życia będą mogły skorzystać z bezpłatnych badań mammograficznych.
Żelechów: Boisko i amfiteatr zostaną wykonane do 13 września

W piątek 22 sierpnia zwróciliśmy się z do burmistrz Żelechowa Mirosławy Miszkurki celem ustalenia co jest przyczyną opóźnień prac wykonywanych na boisku Sępa Żelechów oraz prac związanych z budową amfiteatru, który ma powstać niedaleko boiska. Pytania skierowaliśmy drogą mailową. Dziś otrzymaliśmy odpowiedzi.
Rozwiązanie konkursu FIT UP CLINIC - Sprawdź, co wygrałeś!

Dnia 22 Sierpnia zakończył się konkurs FIT UP CLINIC, w którym do wygrania były vouchery na usługi kliniki oraz gwarantowane nagrody niespodzianki dla każdego uczestnika konkursu.
Odblaski obowiązkowe od 31 sierpnia

Każdy pieszy, poruszający się po zmierzchu po drodze poza obszarem zabudowanym, będzie miał obowiązek używania elementów odblaskowych. Jest to założenie nowelizacji Prawa o ruchu drogowym, która wejdzie w życie 31 sierpnia b.r. Osoby, które nie będą się stosowały do nowych przepisów mogą zostać ukarane mandatem. Jak Państwo oceniają ten przepis?
Żelechów: Realizują dwie inwestycje za pół miliona. Czy zdążą?

W skład pierwszego zadania zleconego przez Urząd Miasta Żelechów wchodzą modernizacja płyty boiska wraz z wykonaniem ogrodzenia (z cynkowanymi i malowanymi siatkami oraz bramami i furtkami) oraz wykonanie ciągów pieszych (chodników) z kostki brukowej. Koszt tego zadania to ponad 217 tys. zł. Drugie zadanie dotyczące budowy amfiteatru ma kosztować 299 tys. zł. Jaki jest stan tych prac na dziś? Do kiedy prace mają być wykonane? Informacje w dalszej części artykułu.
Pozostałe wiadomości:
Archiwum

Redakcja   |   Oferta reklamowa   |   Kontakt   |   Praca
© Copyright kuriergarwolinski.pl - Portal Powiatu Garwolińskiego