Zapraszamy serdecznie do nowo otwartej sali bankietowej „Cichy Dwór” w Oblinie

Miejsce emanuje spokojem. To wyjątkowa okolica idealnie nadająca się na organizację hucznych zabaw weselnych, czy spotkań rodzinnych. W "Cichym Dworze" w Oblinie organizujemy wszystkie typy imprez dla naszych gości. Z przyjemnością kompleksowo zorganizujemy: wesele, studniówkę, chrzest, komunię, imprezę okolicznościową i spotkania biznesowe. Wszystko w miłej atmosferze, z profesjonalną obsługą.
Pomóż Grzegorzowi – weź udział w „zrzutce”!

Grzegorz Kuciak uległ wypadkowi w 2011 roku, od tamtego czasu nie wrócił do zdrowia. Sytuacją Grzegorza zainteresowali się wolontariusze łaskarzewskiej drużyny „Szlachetnej Paczki”, którzy prowadzą zbiórkę pieniędzy na portalu zrzutka.pl.
Carolin Mrugała z Garwolina wystąpiła w drugim odcinku "Idola"

Dziś na antenie Polsatu został wyemitowany drugi odcinek „Idola”. Program wrócił po dwunastoletniej przerwie i znów przyniósł widzom wiele emocji. Po raz kolejny w telewizyjnym show pojawiła się osoba pochodząca z Garwolina. To Carolin Mrugała, 24-latka, która mieszka obecnie w Warszawie. Artystka zaśpiewała utwór „Cicho” Ewy Farny, jurorki programu. Jak jej poszło?
Są wnioski na ZRID na odcinek od węzła Lubelska do obwodnicy Kołbieli

16 lutego do Wojewody Mazowieckiego w Warszawie trafiły dwa wnioski o wydanie decyzji o zezwoleniu na realizację inwestycji drogowej, czyli pozwolenia na budowę drogi ekspresowej S17 od węzła Lubelska do początku obwodnicy Kołbieli (o długości około 15,2 km). Pierwszy z wniosków dotyczy węzła Góraszka, a drugi pozostałej części trasy.
Co słychać w sprawie S17? Cześć 1/2

Na terenie województwa lubelskiego i mazowieckiego trwa wycinka drzew pod budowę S17. Roboty budowlane w naszym powiecie ruszą niebawem. Sprawdź na jakim etapie są prace i kiedy na poszczególnych odcinkach będzie „wbity pierwszy szpadel”.
Jarosław T. zaczepiał też inne dzieci!

Prokurator rejonowy w Garwolinie Leszek Wójcik informuje, że do prokuratury dotarły doniesienia, że Jarosław T., który 25 stycznia wykonywał przed dziećmi nieprzyzwoite gesty i składał im propozycje seksualne zaczepiał wcześniej inne dzieci. W tej sprawie zostało przesłuchanych dwóch kolejnych nieletnich świadków. Prokuratura planuje postawienie podejrzanemu kolejnych zarzutów.
To Maciej Sobiech, 28-letni mieszkaniec Garwolina uratował 14-letnią dziewczynę

We wtorek 14 lutego dziewczynka, która jeździła na łyżwach na zbiorniku retencyjnym w Garwolinie, w okolicy amfiteatru wpadła do wody. Jeszcze przed przybyciem służb ratowniczych na pomoc dziewczynce pobiegł świadek zdarzenia Maciej Sobiech, mieszkaniec Garwolina, który ani chwili nie wahał się by wejść na lód i wyciągnąć z wody 14-latkę. Maciej - choć zachował się jak bohater - mówi, że wcale nie czuje się bohaterem.Zapraszamy serdecznie do nowo otwartej sali bankietowej „Cichy Dwór” w Oblinie

Carolin Mrugała z Garwolina wystąpiła w drugim odcinku "Idola"

Co słychać w sprawie S17? Cześć 1/2

To Maciej Sobiech, 28-letni mieszkaniec Garwolina uratował 14-letnią dziewczynę


Pozostałe wiadomości:
Archiwum

Redakcja   |   Oferta reklamowa   |   Kontakt   |   Praca
© Copyright kuriergarwolinski.pl - Portal Powiatu Garwolińskiego