Rozrabiają na Stacyjnej

Od grudnia 2015 r. budynek socjalny przy ulicy Stacyjnej zamieszkują 22 rodziny. Niestety nie wszyscy mieszkańcy potrafią uszanować prezent od miasta. Od grudnia do marca policja interweniowała w bloku 11 razy. Ponadto są problemy ze sprzątaniem części wspólnych budynku i placu pod budynkiem.
Rozbudowa siłowni najwcześniej za 2 lata

Od 3 lat siłownia Centrum Sportu i Kultury działa w obiekcie „Garwolanki”. Wcześniej mieściła się przy hali sportowej przy ulicy Żwirki i Wigury. Mimo, że nowa siłownia jest większa od poprzedniej, pojawiają się opinie, że przydałoby się więcej miejsca. - Na pewno będziemy się zastanawiać jak rozbudować siłownię, ale prace będziemy mogli rozpocząć najwcześniej za 2 lata – mówi dyrektor Centrum Sportu i Kultury Jarosław Kargol.
Lechpol wprowadza nowe produkty na rynek i oczekuje wypracowania 160 mln obrotu w 2016 r.

Lechpol oczekuje, że w 2016 roku wypracuje 160 mln zł obrotu - poinformował na konferencji Amazon na temat oferty dla polskich firm dyrektor zarządzający Michał Leszek.
14,9 mln zł dla Lokalnej Grupy Działania z Garwolina!

Ponad 52 mln zł unijnego wsparcia trafi do 4 lokalnych grup działania (LGD) z subregionu siedleckiego. Środki pochodzące z PROW 2014-2020 i PO RYBY 2014-2020 będą przeznaczone m.in. na podejmowanie lub rozwijanie działalności gospodarczej, ale także budowę lub przebudowę m.in. świetlic wiejskich, boisk, placów zabaw, remonty obiektów zabytkowych na terenach wiejskich oraz budowę dróg lokalnych prowadzących do obiektów użyteczności publicznej. Aż 14,9 mln zł trafi do LGD z Garwolina!Rozrabiają na Stacyjnej

Lechpol wprowadza nowe produkty na rynek i oczekuje wypracowania 160 mln obrotu w 2016 r.


Pozostałe wiadomości:
Archiwum

Redakcja   |   Oferta reklamowa   |   Kontakt   |   Praca
© Copyright kuriergarwolinski.pl - Portal Powiatu Garwolińskiego
>