Większe oddziały receptą na zwiększone zapotrzebowanie na miejsca w przedszkolach

Podczas sesji rady miasta Garwolin w dniu 30 listopada Jadwiga Mańkowska przedstawiła kierunki działań pracowników Wydziału Oświatowo-Społecznego, podjętych w celu zapewnienia dzieciom miejsc w przedszkolach na lata 2017-2018. Pod uwagę były brane 4 koncepcje, ale burmistrz Garwolina wybrał zupełnie inne rozwiązanie.
Czy powróci straż miejska w Garwolinie?

Podczas sesji rady miasta Garwolin w dniu 30 listopada radni wspólnie z pracownikami Urzędu Miasta i policją rozmawiali o problemie nieprawidłowego parkowania w mieście. Na posiedzeniu pojawił się pomysł reaktywacji straży miejskiej.
Od 1 stycznia 2017 r. parking pod Szpitalem Powiatowym w Garwolinie będzie płatny

Od 1 stycznia pacjenci korzystający z parkingu pod Szpitalem Powiatowym w Garwolinie zapłacą za postój. Przy wjazdach zostaną ustawione szlabany, a opłaty mają być podobne do tych stosowanych w mieście Garwolin.
Możesz pomóc małemu Szymonkowi. Zarejestruj się jako dawca szpiku


„Mamusiu, nie płacz. Jesteś taka dzielna” – to słowa 3,5 letniego Szymonka, który 22 września usłyszał diagnozę – przewlekła choroba ziarniniakowa. Jedyną szansą na powrót do zdrowia jest dla niego przeszczepienie szpiku. Mama, tata, a nawet 15-miesięczny brat Wojtek nie mogą być dla Niego lekarstwem. Jedyną osobą, która może mu teraz uratować życie jest jego niespokrewniony „bliźniak genetyczny”. Być może jesteś nim właśnie Ty.
Czy na Wiśle powstanie most łączący powiat garwoliński z powiatem kozienickim?

Most na rzece Wiśle, który może połączyć powiat garwoliński z powiatem kozienickim to infrastruktura, na którą od wielu lat czekają mieszkańcy tych regionów. Pierwsze rozmowy były prowadzone w 1999 r. w Maciejowicach. Mimo wielu wysiłków samorządu Maciejowic, powiatu garwolińskiego i przychylności Ministerstwa Infrastruktury, inicjatywy tej nie udało się przełożyć na efekty.Większe oddziały receptą na zwiększone zapotrzebowanie na miejsca w przedszkolach

Od 1 stycznia 2017 r. parking pod Szpitalem Powiatowym w Garwolinie będzie płatny

Czy na Wiśle powstanie most łączący powiat garwoliński z powiatem kozienickim?


Pozostałe wiadomości:
Archiwum

Redakcja   |   Oferta reklamowa   |   Kontakt   |   Praca
© Copyright kuriergarwolinski.pl - Portal Powiatu Garwolińskiego