Wyszukaj ogłoszenie:
Praca > Dam pracę [371] [+]
1
2
3
4
5
6
..19

  • ODDAM SZCZENIAKI (dodano 2014-11-26)
    Witam
    Oddam w dobre ręce śliczne małe szczeniaki.
    Co prawda kundelki niskie ale wniosą do rodziny wiele radości i obronią posesje .
    Zapraszam do zobaczenia okolice bliskie Garwolina
    tel. 500338976
  • Zatrudnie kierowcę kat B (dodano 2014-11-26)
    Zatrudnie kierowcę kat B ,wymagane doświadczenie w transporcie
    tel. 600370811
  • PŁYTY OSB 8CM, 10CM 12CM ,15CM (dodano 2014-11-26)
    Witam
    Sprzedam płyty OSB różne grubości.
    Dobra cena
    tel. 665601306

  • Masażysta/Masażystka/Fizjoterapeuta (dodano 2014-11-26)
    Obowiązki:
    - obsługa gości hotelowych
    - doradztwo w zakresie fizjoterapii
    - wykonywanie masaży zgodnie z ofertą hotelu
    - dbałość o przyjazną atmosferę zabiegu i utrzymanie wysokiego standardu usług

    Wymagania:
    - wykształcenie kierunkowe
    - samodzielność, dyspozycyjność
    - umiejętność organizacji pracy własnej
    - miła aparycja, komunikatywność
    - wysoka kultura osobista
    - znajomość języków obcych będzie dodatkowym atutem

    Osoby zainteresowane współpracą prosimy o przesyłanie CV na adres mailowy: b.majkowska@palaczelechow.pl
    email: b.majkowska@palaczelechow.pl
  • kucharka (dodano 2014-11-26)
    przygotuję
    wesela
    chrzty
    komunie
    18-stki
    nowe potrawy
    ciasta i torty
    wypożyczam naczynia
    warnik i fontanne do czekolady
    obsługa
    tel 696454763
  • Kucharz , pomoc kuchenna (dodano 2014-11-26)
    Kucharza zmianowego oraz pomoc kuchenną do restauracji w Kołbieli
    tel. 509 280 501
  • Zostań dystrybutorem FM Group (dodano 2014-11-26)
    Szukasz dodatkowego lub stałego dochodu ? Jeśli tak to zapraszam do współpracy z polską firmą FM Group. Praca polega na sprzedaży katalogowej produktów codziennego użytku a w tym:
    - rewelacyjne perfumy i kosmetyki perfumowane
    - kosmetyka kolorowa ( make up )
    - profesjonalne środki czystości używane w każdym domu
    - kosmetyki samochodowe
    - kosmetyki dla zwierząt
    - AURILE ( kawa, herbata, porcelana akcesoria balistyczne )
    Jakie są korzyści ze współpracy ?
    - kupujesz produkty dla siebie i rodziny w cenach hurtowych
    - decydując się na sprzedaż, zarabiasz 30 % marży na każdym produkcie
    - nie ma limitów zamówień, zamawiasz kiedy chcesz i ile chcesz
    Osoby szukające stałego dochodu zachęcamy do budowy swoich struktur sprzedażowych polegających na zapraszaniu kolejnych osób do współpracy.
    Dzięki temu będziesz miał możliwość uzyskania stałego dochodu od wypracowanego obrotu twojej struktury.
    Jesteś zainteresowany lub masz dodatkowe pytania? Napisz do nas slawek403@poczta.onet.pllub zadzwoń, a odpowiemy na wszystkie pytania. tel 663777093
    tel. 663777093 email: slawek403@poczta.onet.pl
  • SZUKAM PRACY (dodano 2014-11-26)
    WITAM SZUKAM PROSTEGO SZYCIA DO DOMU,
    tel. 511-243-731
  • Zlecę wykonanie schodów drewnianych (dodano 2014-11-26)
    Zlecę wykonanie schodów drewnianych zabiegowych na pojedynczej wandze prostej lub giętej takich jak na zdjęciu.Tylko poważne oferty - szukam fachowca z doświadczeniem w wykonywaniu takich schodów.
    tel. 504540476 email: motomar2@wp.pl

  • (dodano 2014-11-26)
    szukam dojazdu z poznówki do majdanu rano ok 6 i pracuje do 19,prosze o kontakt pod numer 797636330
  • Szukam pracy, technik informatyk, kierowca kat.b doświadczenie (dodano 2014-11-26)
    Witam. Mam 20 lat. Posiadam wykształcenie średnie informatyczne. Pracowałem jako serwisant komputerów i sprzedawca w serwisie z telefonami. Jestem osobą punktualną, a także zorganizowaną. Posiadam prawo jazdy kat.b(od 2 lat) i doświadczenie w kierowaniu busem, a także kurs udokumentowany certyfikatem: CISCO (IT Essentials: PC Hardware and Software), związany z serwisem i obsługą urządzeń komputerowych. W najbliższym czasie zamierzam zdobyć uprawnienia na wózki widłowe i książeczkę sanepid. Szukam pracy jako serwisant komputerów,kierowca kat.b-doświadczenie w kierowaniu busem. Czekam na propozycje
    tel. 512689203 email: flightmen13@gmail.com
  • szukam pracy bardzo pilnie (dodano 2014-11-26)
    Jestem młody i szukam pracy szybko pracowałem przy kosce i przy budowie jako pomocnik szybko się ucze i szukam obojętnie jakiej pracy jeśli szukasz kogos zadzwon .
    tel. 518452024
  • Recepcjonistka (dodano 2014-11-25)
    Wymagania

    Wykształcenie średnie,
    Doświadczenie,
    Wysoko rozwinięte umiejętności interpersonalne, prezencja
    Umiejętność pracy w zespole,
    Dyspozycyjność,
    Umiejętność pracy pod presją czasu i w systemie zmianowym,
    Znajomości języka angielskiego,
    Komunikatywność.

    Oferujemy

    Rozbudowany system motywacyjny,
    Możliwość rozwoju zawodowego poprzez profesjonalny system szkoleń.
    Premie.
    Umowa zlecenie.

    Prosimy o przesłanie aplikacji rekrutacyjnej: recepcja@villaotwock.pl
    email: recepcja@villaotwock.pl
  • ZATRUDNIMY EKSPEDIENTKI (dodano 2014-11-25)
    Sklep Sportowy Garwolin ul Kościuszki 11 prowadzi rekrutacje na stanowisko sprzedawczyni.
    Ofertę kierujemy najchętniej do studentek i dziewczyn energicznych,pogodnych i lubiących kontakt z ludźmi, powyżej 22lat.
    Oferty CV+zdjęcie proszę wysyłać na meila
    email: wmarona@wp.pl
  • Technik Farmacji (dodano 2014-11-25)
    Zatrudnię technika farmacji, pełen etat, umowa o pracę. CV Proszę wysyłać na maila
    email: tomczuk.tomasz@o2.pl
  • Szukam dodatkowej pracy. (dodano 2014-11-25)
    Szukam dodatkowej pracy w gastronomii (na kuchni),posprzątam mieszkanie,dom. Proszę o poważne oferty. GARWOLIN.
    tel. 797 418 834 email: paula.stokrotka24@interia.pl
  • Elektryk-Automatyk (dodano 2014-11-25)
    Zatrudnię elektryka-automatyka
    Praca w Garwolinie
    tel. 501 311 378
  • Kurs Kadry i płace (dodano 2014-11-25)
    Kurs skierowany jest do osób, które chcą uzyskać wiedzę oraz podnieść swoje kwalifikacje z zakresu płac i rozliczania wynagrodzeń.
    Realizacja kursu w formie warsztatów poprzedzonych wykładem pozwala uczestnikom na aktywny udział w zajęciach.
    tel. 730 49 39 59

  • Szukam pracownika (dodano 2014-11-25)
    szukam osoby do pocięcia desek, płyty na krajzedze, stawka 7 zł za godzinę, miejsce Cyganówka
    PILNE!!!!!!!!
    tel. 693948393
  • Szukam pracownika od zaraz (dodano 2014-11-25)
    Szukam osoby do pocięcia płyt, desek na krajzedze, stawka to 7 zł za godzinę do ręki, miejsce pracy Cyganówka - okolice Wilgi. Proszę o kontakt tylko osoby zdecydowane,
1
2
3
4
5
6
..19

DODAJ OGŁOSZENIE

Ogłoszenia:
Redakcja   |   Oferta reklamowa   |   Kontakt   |   Praca