Wyszukaj ogłoszenie:
[3260] [+]
1
2
3
4
5
6
..162

  • Praca na weekendy (dodano 2014-07-28)
    Kucharka szuka pracy na weekendy oraz imprezy okolicznościowe
    tel. 517271160

  • Kelnerów i kelnerki. Pałac Żelechów (dodano 2014-07-28)
    Pałac Żelechów SPA&Wellness poszukuje kelnerów/kelnerek do pracy w restauracji hotelowej. Wymagana wysoka kultura osobista, sumienność, odpowiedzialność, dyspozycyjność oraz komunikatywna znajomość j. angielskiego.
    email: p.karwowski@palaczelechow.pl
  • Praca dorywcza (dodano 2014-07-28)
    Szukam pracy dorywczej , w weekendy.. Np jako obsługa , na weselach i innych imprezach . Jeśli ktoś poszukuje takich osób to proszę dzwonic.
    tel. 797505230

  • Sprzedam pekińczyki (dodano 2014-07-28)
    Sprzedam szczeniaki rasy pekińczyk.
    tel. 783-494-964
  • SPRZEDAM KOMPLET FILIŻANEK (dodano 2014-07-28)
    Komplet z ĆMIELOWA nowy na 12 osób. CENA 100zł.
    tel. 502 215 676

  • PILNE.!! (dodano 2014-07-28)
    Witam mam do oddania szceniaki Jack Russell Terrier ,szczeniaki sa odrobaczone oraz zakropione od pcheł i kleszczy.Rodzice chodzili na polowania z myśliwymi za dzikami.Oddam je w zamian za pokrycie kosztów utrzymania. Wiecej informacji pod nr. 513146645
    tel. 513146645
  • sprzedam snopowiązałkę (dodano 2014-07-28)
    Witam, sprzedam snopowiązałkę.

    Sprzęt w stanie bardzo dobrym, w pełni sprawny. dodam zapasowy komplet części wymiennych - kosę i aparat do wiązania.

    Cena do uzgodnienia.
    tel. 513468610
  • Sprzedam ciągnik C28 (dodano 2014-07-28)
    Sprzedam ciągnik C28, sprawny, zarejestrowany i ubezpieczony, stan dobry. Cena 10500 zł. Więcej informacji pod numerem tele. 507845784
    tel. 507845784
  • PILNE.!!!! (dodano 2014-07-28)
    Witam mam do oddania szczeniaki Jack Russell Terrier szczeniaki są odrobaczone , zakropione od pcheł oraz kleszczy.Rodzice chodzili z myśliwymi za dzikami. oddam je za pokrycie kosztów utrzymania. Więcej informacji pod numerem telefonu 513146645
  • Sprzedam zestaw instalacyjny od neostrady (dodano 2014-07-28)
    Sprzedam zestaw instalacyjny Wi-Fi ZTE W300 od neostrady. Cena do uzgodnienia. Tel. 504-607-622
    tel. 504-607-622.
  • SPRZEDAM DOM W STANIE SUROWYM W GARWOLINIE (dodano 2014-07-28)
    Sprzedam nowy dom w stanie surowym. Powierzchnia użytkowa (bez garażu) 140m2.
    Działka o powierzchni 1250m2 w Garwolinie przy nowo powstałej ulicy Księcia Konrada III.
    Zbudowany według projektu Apis DS2-16
    Tel. 505955905 cena 275000zł do ustalenia
    tel. 505955905 email: m.poszytek@op.pl
  • szczeniaki (dodano 2014-07-28)
    oddam parke szczeniakow za browarka do odebrania Miastwów Górzno
    Mariusz
    tel. 501-561-693
  • Sprzedam silnik od skutera Peugeot (dodano 2014-07-28)
    Sprzedam silnik od skutera peugeot oraz rozrusznik,
    nowy bendyx, stacyjkę. Tel. 504-607-622
  • słoma (dodano 2014-07-28)
    sprzedam słome tegoroczną do sprasowania samorządki
    tel. 518774665 email: konrad_chmielak@wp.pl
  • Mini kross i Mini ścigacz zamianie (dodano 2014-07-28)
    Mam na zamianę mini ścigacza i mini krossa na jakiś skuter lub motorower i w mini ścigaczu jest tylko do zrobienia szarpak bo nie odbija i jeździ około 50km , a wy mini krosie trzeba przyczepić wydech , filter powietrza i szarpak , mini scigacz i mini kross są w łądnym stanie i zapraszam do zamiany lub sprzedaż za 400 -450 zł i pozdrawiam elo
    tel. 518452024 email: mikolajmigas@wp.pl
  • Retro Meble z lat 40-tych (dodano 2014-07-28)
    Sprzedam za niewielkie pieniądze stylową dębową szafę oraz witrynę z lat 40-tych. Szafa z charakterystycznymi rzeźbionymi zdobieniami z dużym lustrem w środkowej części. Witryna kątowo przeszklona z lustrem.
    tel. 505402633 email: izolda0075@wp.pl
  • NOWYJE WSTRIECI 2 (dodano 2014-07-28)
    Sprzedam nowiutki, zafoliowany podręcznik z płytą do j. rosyjskiego do Nowej Podstawy Programowej do 2 klasy szkoły średniej. Cena promocyjna 30 zł.
    Odbiór w Garwolinie.
    tel. 662467354

  • Sprzedam BMW e46 320d (dodano 2014-07-28)
    Sprzedam BMW e46, 2003r, 2.0 diesel, 150 KM automat. Wyposażenie: skórzana tapicerka, xenon, nawigacja PL, komputer pokładowy, klimatyzacja, podgrzewane fotele, czujnik parkowania, ABS, ASR.
    Cena 15000zł
    tel. 516 614-467
  • Biuro rachunkowe poszukuje księgowego/księgowej (dodano 2014-07-28)
    Poszukujemy samodzielnej osoby do pracy w biurze rachunkowym. Wymagane doświadczenie,znajomość przepisów podatkowych oraz ZUS, bardzo dobra umiejętność obsługi komputera.
    email: biuro@anowak.com.pl
  • Operator wózka widłowego! (dodano 2014-07-28)
    Opis oferty pracy:
    Agencja Pracy FULL JOB poszukuje dla swojego klienta (firmy produkcyjnej) pracowników chętnych do podjęcia pracy na stanowisku Operator wózka widłowego.

    Miejsce pracy: Garwolin i okolice

    Obowiązki:

    -wszystkie czynności związane z towarem: odbiór, składowanie, przepakowywanie, znakowanie, kompletacja, załadunek i rozładunek;
    -dostarczanie surowców i komponentów potrzebnych do produkcji;
    -uczestniczenie w inwentaryzacjach;
    -inne czynności związane z pracami magazynowymi;

    Wymagania:

    -uprawnienia do obsługi wózków widłowych;
    -mile widziane doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku;
    -mile widziane doświadczenie w pracy w magazynie
    -mile widziani mężczyźni
    -odpowiedzialny stosunek do powierzonych obowiązków
    -sumienność,

    Oferujemy:

    -umowę zlecenie (możliwość umowy o pracę),
    -pracę w pełnym wymiarze czasu pracy,
    -w systemie trzyzmianowym,
    -atrakcyjne wynagrodzenie,
    -stabilne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji.

    W aplikacji prosimy zawrzeć następujące sformułowanie:
    „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb procesu rekrutacji
    (zgodnie z Ustawą o ochronie danych osobowych z 29.08.1997 r. Dz. U. Nr 101, poz. 926).
    Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.
    Pozostałym osobom uprzejmie dziękujemy za nadesłane aplikacje.
    tel. 881237499 email: praca.lublin@fulljob.pl
1
2
3
4
5
6
..162

DODAJ OGŁOSZENIE

Ogłoszenia:
Redakcja   |   Oferta reklamowa   |   Kontakt   |   Praca