Policja poszukuje świadków zdarzenia

Kryminalni z komendy w Garwolinie ustalają okoliczności zdarzenia do jakiego doszło w Garwolinie na jednej ze stacji LPG. O pomoc proszą osoby, które tej nocy mogły znajdować się w tym rejonie.
12 lat Wydziału Zamiejscowego Społecznej Akademii Nauk w Garwolinie

Miniony rok akademicki był 12 rokiem działania Społecznej Akademii Nauk w Garwolinie. Wydział Zamiejscowy rozpoczął swoją działalność w październiku 2002 roku z inicjatywy władz miasta i powiatu i od tamtego czasu ponad 1650 mieszkańców zdobyło tytuł licencjata lub ukończyło studia magisterskie na kierunku zarządzanie bez konieczności opuszczania rodzinnego miasta
Areszt dla sprawców rozboju

Dwóch mężczyzn podejrzanych o rozbój, zatrzymanych przez garwolińskich policjantów trafiło do zakładu karnego. Taką decyzję podjął garwoliński sąd. Grozi im kara pozbawienia wolności do 12 lat.
Akcja ITAKI na lotniskach. Pomoże odnaleźć zaginionych jak Michał Karwowski?

W wakacje minął rok od zaginięcia Michała Karwowskiego z Garwolina. Policja i Fundacja ITAKA nadal go szukają, również w Wielkiej Brytanii. Być może akcje fundacji, jak ta przeprowadzona na polskich lotniskach pomoże odnaleźć jego i innych zaginionych.
Za napad grozi im do 12 lat więzienia

Prokurator Rejonowy w Garwolinie w dniu 10 września 2014r. skierował do Sądu Rejonowego w Garwolinie akt oskarżenia przeciwko Zbigniewowi K. i Przemysławowi M. o to, że w dniu 18 lipca 2014r. w miejscowości Z. gm. Miastków Kościelny działając wspólnie i w porozumieniu w celu kradzieży mienia użyli wobec Krzysztofa M. przemocy i skradli jego mienie.
Gminny Ośrodek Kultury w Borowiu i Komenda Powiatowa Policji w Garwolinie wspólnie zorganizowali akcję „Bądź widoczny na drodze”

Policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Garwolinie w czterech jednostkach oświatowych na terenie gminy Borowie tj. w Iwowem, Brzuskowoli, Borowiu i Głoskowie spotkali się z dziećmi, rozmawiali o bezpieczeństwie i rozdawali odblaski.
Oszukiwał internautów z całego kraju. Teraz odbędzie karę

Policjanci z Zespołu Poszukiwań Celowych Wydziału Kryminalnego KWP zs. w Radomiu zatrzymali na terenie Warszawy 28-letniego mieszkańca gm. Siedlce poszukiwanego 5 listami gończymi. Siedlczanin poszukiwany był przez prokuratury z całego kraju do odbycia kary 16 miesięcy pozbawienia wolności za oszustwa internetowe.
Drugie miejsce w garnizonie mazowieckim dla dzielnicowego z Żelechowa

Asp. Szt. Sylwester Błażejczyk (pierwszy z prawej) zajął drugie miejsce w wojewódzkich eliminacjach do do VII Ogólnopolskich Zawodów Policjantów Dzielnicowych – „Dzielnicowy Roku”!
10 zł za odblask czy kosztowne leczenie? 37% Czytelników uważa, że...

Niemal każdego dnia w powiecie dochodzi do potrąceń i kolizji z udziałem pieszych. Czy odblaski poprawią bezpieczeństwo na drodze? 37% naszych Czytelników uważa, że tak, ale...
Uczyli się niemieckiego poprzez zabawę z lektorem "Deutsch Wagen Tour"

Uczniowie klas 3 i 6 szkoły podstawowej oraz 1 gimnazjum z Zespołu Szkół nr 5 im. Janusza Korczaka w Garwolinie wczoraj wzięli udział w niezwykłej lekcji języka niemieckiego.
Zajechał drogę jadącemu z naprzeciwka pojazdowi

Dziś rano doszło do groźnego wypadku w Chotyni, w którym ucierpiała 63 - letnia kobieta.
Programy edukacyjne i inne działania w zakresie szkolnictwa w gminie Miastków Kościelny

W minionym roku szkolnym w gminie Miastków Kościelny zrealizowano kilka projektów edukacyjnych. Na rok 2014/2015 przewidziane są kolejne. Na temat podejmowanych działań na rzecz poszczególnych szkół rozmawialiśmy z Zastępcą Wójta gminy Miastków Kościelny Sławomirem Rusakiem.
Dni Żelechowa 2014

Już w najbliższy weekend Dni Żelechowa!
8 września – 75. rocznica bombardowania Garwolina

W 75. rocznicę wybuchu II wojny światowej i bombardowania Garwolina na cmentarzu wojskowym w Garwolinie zgromadzili się parlamentarzyści, władze samorządowe powiatu oraz miast i gmin, kombatanci, uczniowie szkół, komendanci, inspektorzy, przedstawiciele stowarzyszeń oraz mieszkańcy Garwolina i powiatu, aby wspólnie oddać hołd tym, którzy walczyli w obronie Ojczyzny.
Czytano Sienkiewicza w Borowiu, Pilawie i Miętnem

W tym roku w całej Polsce po raz trzeci odbyła się akcja Narodowego czytania. W akcji udział wzięły również miejscowości z powiatu garwolińskiego: Pilawa, Borowie i Miętne.
Zakończenie projektu "Stara Wisła - młodzi My!"

W piątek 5 września w Gimnazjum w Wildze miało miejsce uroczyste zakończenie projektu ,,Stara Wisła – młodzi My!” realizowanego przez gimnazjalistów, którego koordynatorką była Anna Piotrowska – Pyra.
Rajd rowerowy „Na rowerze poznaję świat”

Powiedz stop nudzie i weź udział w Rajdzie Rowerowym pod hasłem „Na rowerze poznaję świat”, organizowanym przez Stowarzyszenie „Lepsze Jutro” z Gończyc.
Piesza potrącona w Lipówkach

Wczoraj w Lipówkach 52 letnia kobieta została potrącona przez forda kierowanego przez 20 - latkę.
Maria Koc senatorem

Maria Koc z Węgrowa w wyborach uzupełniających do Senatu w okręgu 47 (powiaty: miński, garwoliński i węgrowski) uzyskała 58% poparcia.
Śledztwo w sprawie próby zabójstwa na stacji LPG

Prokuratura Rejonowa w Garwolinie wszczęła śledztwo w sprawie zaistniałego w nocy z 29 na 30 sierpnia 2014r. w Garwolinie rozboju na pracowniku stacji paliw LPG Kamilu G. oraz usiłowania dokonania zabójstwa tego pokrzywdzonego.
Wyciek oleju na ulicach Garwolina (zdjęcia)

Strażacy z Państwowej Straży Pożarnej prowadzą czynności na miejscu zdarzenia.
Uciekał przed policją stwarzając ogromne zagrożenie dla innych. W efekcie „zarobił” 128 punktów karnych

Policjanci z garwolińskiej drogówki po pościgu zatrzymali 37-letniego kierowcę audi, który wcześniej nie zatrzymał się do kontroli i uciekając łamał przepisy stwarzając realne zagrożenie dla innych uczestników ruchu.
You have an error in your SQL syntax; check the manual that corresponds to your MySQL server version for the right syntax to use near 'and K.akceptacja=1 group by K.id order by K.id desc' at line 1