Powstanie Warszawskie w kinowej odsłonie. Do wygrania 5 biletów

Za tydzień będziemy obchodzić 71. rocznicę wybuchu Powstania Warszawskiego. Garwolin zawsze pamiętał o godzinie „W” i razem ze stolicą kraju wspominał rok 1944. By pamięć o powstaniu nie zaginęła, propozycję ma dla mieszkańców powiatu Kino „Wilga”.
Instalacje elektryczne na miarę naszych czasów

W dzisiejszych czasach solidny i profesjonalny montaż instalacji elektrycznej to podstawa bezpieczeństwa w każdym domu. Teraz nie będziesz musiał się o to martwić ponieważ powstała firma, która zadba o bezpieczeństwo, wygodę oraz zdrowie Twoje i Twoich najbliższych.
Kronika zdarzeń PSP w Garwolinie (20-26 lipca 2015 r.)

Interwencje strażaków z powiatu garwolińskiego w minionym tygodniu.
Po OLEJE do TechExpert!!!

W Centrum Narzędziowym TechExpert (naprzeciwko sklepu Kaufland) znajdziesz duży wybór olejów, filtrów, akumulatorów.
Zrób bezpłatną mammografię w Żelechowie i w Trojanowie

Jutro, 27 lipca, kobiety w wieku 50-69 lat z gmin Żelechów i Trojanów będą mogły bezpłatnie zbadać się w ramach „Programu profilaktyki raka piersi”. Sprawdź, gdzie można wykonać mammografię.
Pożar w gminie Wilga (nowe zdjęcia)

Dziś około godziny 15.00 doszło do pożaru lasu między miejscowością Uścieniec Kolonia a osiedlem turystycznym w Wildze.
26 lipca - święto Garwolina i odpust św. Anny

To niepisana tradycja. Od zamierzchłych czasów św. Anna jest patronką Garwolina i garwolińskiej parafii, a dniem pamięci o niej jest 26 lipca. To również dzień święcenia pól, które mają związek z legendarną błagalną procesją.
Policji "problemy z prawem". Policjantka zwolniona ze służby

W programie "Polska i świat" ukazał się kolejny materiał zrealizowany przez reportera TVN, w którym główną rolę odegrała garwolińska policja. Tym razem chodzi o kradzież kosmetyków w galerii handlowej przy ulicy Kościuszki.
Celowe zaprószenie ognia w parku?

W sercu Mazowieckiego Parku Krajobrazowego, który znajduje się również na terenie powiatu garwolińskiego, doszło do groźnego pożaru. Tylko dzięki błyskawicznej akcji ratowniczej ogień powstrzymano.
Trwają przygotowania do usunięcia zniszczonego autokaru

W tej chwili trwają przygotowania do usunięcia zniszczonego autokaru, który rozbił się dziś rano na DK 17 w miejscowości Górzno.
Poważna kolizja w Reducinie. Są utrudnienia w ruchu

Około 40 minut temu doszło do zderzenia dwóch aut osobowych w miejscowości Reducin w gminie Górzno. Na miejscu są policjanci i ustalają przebieg zdarzenia.
„Ten odcinek wymaga odrębnych analiz” (nowe zdjęcia)

Po wypadku autokaru z Ukraińcami, którzy jechali do pracy sezonowej w rolnictwie odbył się briefing prasowy z udziałem wojewody mazowieckiego Jacka Kozłowskiego, starosty Marka Chciałowskiego, komendanta mazowieckiego PSP nadbryg. Józefa Galicy oraz lekarza kierującego akcją medyczną dr Andrzeja Grzędy.
Tragedia na DK17: We wraku nadal są zwłoki trzech osób

TVP Info emituje wydanie specjalne poświęcone zdarzeniu. Relacjonujemy je na naszym portalu. Mamy nowe informacje na temat dzisiejszej katastrofy pod Garwolinem.
Tragedia na DK 17. Na miejscu straż, pogotowie i policja

O godzinie 6.20 na drodze krajowej nr 17 w miejscowości Górzno doszło do tragedii. Autobus przewożący 49 osób zjechał do rowu i uderzył w drzewo. 3 osoby poniosły śmierć na miejscu.
Konkurs nie wyłonił dyrektora. Następne postępowanie konkursowe w drugiej połowie sierpnia

W ubiegłym tygodniu odbył się konkurs na dyrektora Zespołu Szkół Specjalnych nr 1 w Garwolinie, placówki podlegającej pod Starostwo Powiatowe. Dotychczasowej dyrektor Małgorzacie Sylwesiuk w tym roku kończy się kadencja.
Dwie osoby nie żyją w wyniku wypadku w Korytnicy

Kierowca busa jadący krajową "siedemnastką" zjechał do rowu, gdzie pracowali pracownicy Rejonu Dróg. W wyniku potrącenia jeden z nich zmarł na miejscu, drugi zmarł w szpitalu.
Zamknięta droga powiatowa 1319 W

W miejscowości Jagodne dziś od godziny 5.00 zamknięta jest droga powiatowa 1319W. Powodem utrudnień jest wymiana rury przepustowej biegnącej w poprzek drogi.
6 osób w szpitalu w wyniku wypadku w Stodzewiu

Kierowca volkswagena spowodował groźny wypadek w miejscowości Stodzew, w wyniku którego 6 osób trafiło do szpitala.
Szukamy młodych talentów w Miętnem

Rozmowa z Januszem Stokłosą, polskim kompozytorem, prezesem Teatru Studio Buffo w Warszawie.
Zespół Partii Razem w niedzielę w Garwolinie

Coraz więcej polityków docenia region, jakim jest powiat garwoliński, i odwiedza jego mieszkańców. W niedzielę Garwolin odwiedzi zespół terenowy Partii Razem, kandydat w najbliższych wyborach parlamentarnych.
Mieszkańcy gminy Górzno mogą otrzymać dofinansowanie na montaż instalacji fotowoltaicznych

Instalacje fotowoltaiczne PV służą do produkcji prądu elektrycznego ze słońca. Nie działają jak zwykłe solary. Gmina Górzno serdecznie zaprasza mieszkańców na spotkanie: „Instalacje Fotowoltaiczne jako źródło korzyści, oszczędności i dodatkowych pieniędzy dla każdego gospodarstwa.”
26 lipca ostatnim dniem zgłoszeń do konkursu „TU MIESZKAM, TU ZMIENIAM”

Powiat garwoliński ma jeszcze szansę na uzyskanie środków m. in. na rewitalizację obiektów budowlanych, rozwój klubów sportowych, budowę placów zabaw, bądź utrwalanie pamięci historycznej, czy lokalnej tradycji. Fundatorem nagród w konkursie „Tu mieszkam, tu zmieniam” jest Bank Zachodni WBK.
Kradzież w drogerii. Podejrzewana jest policjantka

W poniedziałek doszło do kradzieży kosmetyków w jednej z drogerii. Osobą podejrzewaną o wykroczenie jest jedna z garwolińskich policjantek. Wartość kosmetyków według najnowszych ustaleń jest oceniana na około 140 zł.
Skradziono Ci elektronarzędzia? Skontaktuj się z policją

U zatrzymanego przez otwocką policję mieszkańca tamtejszego powiatu znaleziono skradzione elektronarzędzia. Zostałeś okradziony? Sprawdź, czy wśród znalezionego sprzętu znajduje się Twoja własność.
Konkurs na dyrektora Szkoły Podstawowej w Brzuskowoli

Z dniem 31 sierpnia kończy się kadencja dyrektor Szkoły Podstawowej Iwony Serzysko. W związku z tym wójt gminy Borowie ogłasza konkurs na to stanowisko.
Mazowieckie obchody Święta Policji w Garwolinie 28 lipca

Mazowieckie obchody Święta Policji zaplanowano w Garwolinie. Głównym punktem programu związanego z tym wydarzeniem będzie nadanie przez Ministra Spraw Wewnętrznych sztandaru Komendzie Powiatowej Policji w Garwolinie.
Irena Mazur dyrektorem Zespołu Szkolno Przedszkolnego w Parysowie

Dziś komisja konkursowa wybierała dyrektora placówki oświatowej, która będzie działać w Parysowie w nowym kształcie od 1 września. Irena Mazur, dotychczasowa dyrektor Szkoły Podstawowej pokieruje placówką od nowego roku szkolnego.
Organizują akcję charytatywną dla czworonogów

Jak bardzo potrzebna jest pomoc Schronisku w Celestynowie, wiedzą pracownicy Salonu Pielęgnacji Psów PUPIL w Reducinie. Dlatego proszą o włączenie się do akcji charytatywnej na rzecz opuszczonych psiaków.
Złoty jubileusz strażaków z Zasiadał

Jednostka Ochotniczej Straży Pożarnej w Zasiadałach w gminie Miastków Kościelny obchodzi w tym roku 50-lecie istnienia. Podczas jubileuszowych obchodów, które zorganizowano 12 lipca, sztandar jednostki uhonorowano Srebrnym Medalem „Za Zasługi dla Pożarnictwa”.
Gmina Parysów musi zwrócić 20 tysięcy niedoszłemu wykonawcy „Orlika”

Sąd Rejonowy w Garwolinie wyrokiem w sprawie z powództwa PRESTIGE Sp. z o.o. w upadłości likwidacyjnej w Szczecinie przeciwko Gminie Parysów o zapłatę 20.000 zł zasądził od pozwanej Gminy Parysów kwotę 20 tys. zł wraz z ustawowymi odsetkami od dnia 19 września 2012 r. do dnia zapłaty, kwotę 6 274,46 zł tytułem zwrotu kosztów procesu oraz nakazał od Gminy Parysów na rzecz Skarbu Państwa wpłatę kwoty 326,18 zł tytułem nieuiszczonych kosztów uzupełniającej opinii biegłego.
50 lat OSP w Izdebniku

12 lipca w Izdebniku i Górkach odbyły się uroczystości z okazji 50-lecia OSP w Izdebniku.Powstanie Warszawskie w kinowej odsłonie. Do wygrania 5 biletów

Kronika zdarzeń PSP w Garwolinie (20-26 lipca 2015 r.)

Zrób bezpłatną mammografię w Żelechowie i w Trojanowie

26 lipca - święto Garwolina i odpust św. Anny

Celowe zaprószenie ognia w parku?

Poważna kolizja w Reducinie. Są utrudnienia w ruchu

Tragedia na DK17: We wraku nadal są zwłoki trzech osób

Konkurs nie wyłonił dyrektora. Następne postępowanie konkursowe w drugiej połowie sierpnia

Zamknięta droga powiatowa 1319 W

Szukamy młodych talentów w Miętnem

Mieszkańcy gminy Górzno mogą otrzymać dofinansowanie na montaż instalacji fotowoltaicznych

Kradzież w drogerii. Podejrzewana jest policjantka

Konkurs na dyrektora Szkoły Podstawowej w Brzuskowoli

Irena Mazur dyrektorem Zespołu Szkolno Przedszkolnego w Parysowie

Złoty jubileusz strażaków z Zasiadał

50 lat OSP w Izdebniku


You have an error in your SQL syntax; check the manual that corresponds to your MySQL server version for the right syntax to use near 'and K.akceptacja=1 group by K.id order by K.id desc' at line 1