Ciężarówki zablokowały krajową 17

Dwie osoby zostały ranne po tym jak wczoraj zderzyły się ze sobą dwa samochody ciężarowe na krajowej 17. Do zdarzenia doszło na wysokości Gocławia.
Trzecia tablica na swoim miejscu

Na terenie powiatu garwolińskiego są na „wodnej mapie” trzy czarne punkty. Już we wszystkich miejscach stoją tablice ostrzegawcze.
Schował narkotyki w pokrowcu

19 torebek amfetaminy przewoził ukrytych w swoim aucie młody mężczyzna. Teraz grozi mu do 3 lat więzienia.
Trzy osoby w szpitalu

Dziś po południu doszło do wypadku w Borowiu. Ucierpiały trzy osoby.
Marian Soból ciągle poszukiwany

Do tej pory nie odnalazł się starszy mieszkaniec Żelechowa. W akcję poszukiwawczą włączyło się Centrum Poszukiwań Ludzi Zaginionych ITAKA.
Kronika zdarzeń PSP w Garwolinie (17 – 22 lipca)

Kronika zdarzeń Państwowej Straży Pożarnej (17 – 22 lipca)
Szykują się pieniądze i praca dla rolników?

Na terenie powiatu garwolińskiego pojawiła się firma, która jest zainteresowanie dzierżawą dużych, bo 50 ha działek od tutejszych właścicieli gruntów. Spółka zapowiada także miejsca pracy dla rolników z własnym sprzętem.
Dom spłonął, właściciel nie przeżył

Do tragicznego w skutkach zdarzenia doszło dziś rano w miejscowości Zabruzdy gm. Miastków Kościelny.

W sądzie jest bomba! (aktualizacja)

Kilkanaście minut temu odebrano zgłoszenie o tym, że w budynku sądu jest podłożona bomba. Nie wiadomo jeszcze czy informacje jest prawdziwa.

Pierwszy już w areszcie

Do 12 lat grozi mężczyźnie, który jest podejrzewany o to, że na początku czerwca napadł na salon gier, użył siły wobec 52-latki oraz ukradł pieniądze i telefony. Jego wspólnik pozostaje na wolności.
Akademia „ 60 lat Domu Kultury w Garwolinie”

W sobotę w Domu Kultury w Garwolinie odbyła się uroczysta akademia, podczas której przypomniano ważne wydarzenia wiążące się z tą placówką oraz wręczono nagrody i wyróżnienia dla osób, które miały wkład w jej rozwój.
19-latek z naszego powiatu spowodował katastrofę drogową w Kołbieli

Wczoraj po południu doszło do poważnego wypadku przy rondzie w Kołbieli. Z nieustalonych przyczyn młody kierowca z naszego powiatu spowodował wypadek w którym ucierpiało 15 osób.
Gdy marzenia się spełniają

Jak to jest stanąć na podium mistrzostw europy? Jak to jest zostać przywitanym po powrocie do domu biało-czerwonymi flagami i szampanem? One o tym wiedzą.
Odnaleziona 40 km od domu

Poszukiwania 62-latki z Woli Rębkowskiej trwały kilka godzin. Kobietę odnaleziono następnego dnia na terenie sąsiedniego powiatu.
Nowy dyrektor SP nr 1 w Garwolinie

W przyszłym tygodniu burmistrz Garwolina Tadeusz Mikulski prawdopodobnie zaakceptuje kandydaturę Grzegorza Żołądka – Skupniewicza, wybranego przez komisję konkursową, na stanowisko dyrektora Szkoły Podstawowej nr 1 im. Marii Konopnickiej.
Ruda Talubska: Rozbudują szkołę. Powstanie planetarium

W Zespole Szkół im. Ks. Bronisława Markiewicza w Rudzie Talubskiej podejmowane są duże inwestycje, w zakres których wchodzi przebudowa i nadbudowa części budynku. W szkole ma powstać planetarium.
Uczcili pamięć ofiar rzezi wołyńskiej

W dniu 11 lipca 2014r. na rynku w Maciejowicach odbyła się uroczystość upamiętniająca ofiary ludobójstwa dokonanego przez ukraińskich zbrodniarzy OUN – UPA na Polakach zamieszkujących kresy wschodnie. Wydarzenia zwane rzezią wołyńską miały miejsce w 1943 roku.
Cała Polska spogląda na Kozienice, nasi pomagają przy wycieku

Dziś z elektrowni Kozienice wyciekł mazut. Do akcji zadysponowano 33 zastępy straży, trzy z powiatu garwolińskiego.
To nie żart... zaginął koń

Właścicielka klaczy Bambo czeka na informację. Dziś rano koń uciekł i ślad po nim zaginął.
Radosław Pazura dzieciom

Trzecia odsłona akcji i trzecia znana z telewizji postać zagości w Żelechowie. Tym razem najmłodszym czytać będzie aktor.
Areszt dla podejrzanego o rozbój

Zatrzymany przez policjantów, w związku z rozbojem do jakiego doszło kilka dni temu na terenie Garwolina, 25-letni mężczyzna został tymczasowo aresztowany przez sąd. Grozić mu może kara pozbawienia wolności do 12 lat.
Akademia Orange dla Bibliotek

Dwie biblioteki z gminy Garwolin dzięki dotacji z Fundacji Orange będą korzystały z darmowego Internetu. Dotacja obejmuje również edukację dla użytkowników bibliotek w zakresie wykorzystania Internetu – informuje Agnieszka Belka, dyrektor GBP w Woli Rębkowskiej.
Kierowca Forda zjechał do rowu na DK 17. Poszkodowany 41 - letni pasażer

Dziś około godziny 5.00 w Żabiance dwudziestoczteroletni kierowca osobowego forda z niewyjaśnionych przyczyn zjechał z jezdni do rowu. W wyniku zdarzenia ucierpiał 41- letni pasażer auta.
Kto jest najbogatszy?

Może dziwić wynik a jednak... „Wspólnota” pismo samorządu terytorialnego podało rankingi najbogatszych gmin za rok 2013. Gdzie w stawce jest Twoje gmina?
Do 29 lipca OKW czeka na kandydatów na senatora

Zgodnie z postanowieniem prezydenta RP odbędą się 7 września wybory uzupełniające do senatu w tym w województwie mazowieckim, w okręgu wyborczym nr 47 obejmującym obszar powiatu garwolińskiego.

Górzno zmienia proboszcza

Ksiądz kanonik Eugeniusz Rola odchodzi na emeryturę. Kogo przywitają za pół miesiąca parafianie na jego miejsce?
Pożar w Garwolinie i Trąbkach, wypadek w Łaskarzewie

Strażacy z powiatu garwolińskiego w ostatnim czasie kilka razy dziennie wyjeżdżają do akcji. Co wydarzyło się w ciągu ostatnich trzech dni?

Zaginął Marian Soból – widziałeś go? Pomóż rodzinie

Starszy mieszkaniec Żelechowa po raz ostatni widziany był we wtorek. Jeśli wiesz coś o jego miejscu pobytu, rodzina czeka na kontakt.
Chodzi o życie! Pomóżmy Pawłowi Łojek

Urodził się z rozszczepem warg i podniebienia. W wieku 11 lat został potrącony przez samochód. Walczy o życie, pomóżmy wygrać mu tę walkę.
Artystyczne pasje dyrektora

Po raz jedenasty w Zespole Szkół Rolniczych w Miętnem odbywają się Warsztaty Artystyczne Studia Metro działającego przy Teatrze Buffo w Warszawie. Gospodarzem i opiekunem warsztatów jest dyrektor szkoły Zdzisław Majewski, absolwent Wojskowej Akademii Technicznej w Warszawie, który ma artystyczne pasje. Kocha kulturę i sztukę zarówno profesjonalną jak i amatorską. O tej drugiej mówi, że rodzi się z pasji i miłości do niej.
Prosto w drzewo

Nad ranem kierowca samochodu osobowego z nieznanych przyczyn zjechał z drogi i uderzył w przydrożne drzewo.
Dziś przed północą

Młodzież Patriotyczna z Powiatu Garwolińskiego zaprasza na obchody, które odbędą się na maciejowickim rynku.
"Lato na wsi 2014 – Rok Oskara Kolberga"

Od 1 do 13 lipca 2014 roku w Szkole Podstawowej w Parysowie realizowany jest projekt "Lato na wsi 2014 – Rok Oskara Kolberga" Mazowieckiego Instytutu Kultury.
Płoną stodoły – to już trzecia w tym tygodniu

Kolejny budynek gospodarczy w całości uległ spaleniu. Tym razem do zdarzenia doszło w Sobolewie.
O sobie i warsztatach w Miętnem mówią młodzi artyści

W Zespole Szkół Rolniczych i Powiatowym Ośrodku Sportu w Miętnem rozpoczęły się dwa turnusy Warsztatów Artystycznych Studia Metro działającego przy Teatrze Buffo w Warszawie. Odbywają się one pod opieką artystyczną Janusza Józefowicza i Janusza Stokłosy.
You have an error in your SQL syntax; check the manual that corresponds to your MySQL server version for the right syntax to use near 'group by K.id order by K.id desc' at line 1