WALENTYNKI W Nevill Beauty Atelier

Okaż swoje uczucia obdarowując drugą połówkę niesamowitą przyjemnością w postaci relaksującego masażu. Zapewnij swojemu partnerowi chwilę wytchnienia i odprężenia.
Gmina Garwolin pozyskała 48 tysięcy zł na funkcjonowanie żłobka w Sulbinach. W tym roku zostanie wykończone także piętro Gminnego Przedszkola

Gmina Garwolin pozyskała 48 tys. zł na funkcjonowanie żłobka przy Publicznym Przedszkolu w Sulbiach, w ramach programu Maluch 2016 organizowanego przez Urząd Wojewódzki. Wójt gminy Garwolin Marcin Kołodziejczyk informuje również o planach przystosowania piętra Gminnego Przedszkola w Sulbinach do prowadzenia zajęć w kolejnych, trzech oddziałach przedszkolnych.
Nauczyciele z "Ekonomika" z wizytą w Niemczech

W ramach realizacji Programu Erasmus+ nauczyciele z Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych im. Bohaterów Westerplatte w Garwolinie wyjechali do Niemiec, by zapoznać się m. in. z tamtejszym systemem edukacji , odwiedzić szkoły i placówki kształcenia zawodowego.
Wicemarszałek senatu RP Maria Koc odwiedziła miasto i gminę Łaskarzew

5 lutego 2016 roku z wizytą roboczą do gminy i miasta Łaskarzew przyjechała Maria Koc, wicemarszałek Senatu RP w towarzystwie Grzegorza Woźniaka, posła na sejm RP.
Tak się bawili na studniówce uczniowie Technikum z ZSP nr 2 w Garwolinie

- Każdy z nas pełni w tym życiu jakieś role. Jedne role się kończą, drugie rozpoczynają. Wy w tym momencie, na te symboliczne 100 dni do zakończenia nauki kończycie rolę uczniów naszej szkoły, ale podejmiecie następne role - role pracowników, role studentów, role małżonków, rodziców – mówiła do uczniów Ewa Flaga, dyrektor ZSP nr 2 im. Tadeusza Kościuszki w Garwolinie podczas otwarcia sobotniego balu studniówkowego w Nowym Pilczynie.
Wypadek tuż za obwodnicą Garwolina. Kierowca i pasażer "pod wpływem"

Dziś około godziny 13.00 w miejscowości Mierżączka kierujący samochodem marki Daewoo Matiz po zjeździe z obwodnicy Garwolina stracił panowanie nad pojazdem, zjechał z drogi po czym dachował. Zdarzenie miało miejsce niedaleko stacji paliw.
Podejrzana o zabójstwo Luiza K. została zatrzymana w sobotę w Radomiu. Dziś przejdzie badania psychiatryczne (video)

W piątek 5 lutego w miejscowości Podebłocie (gm. Trojanów) policjanci znaleźli w przydrożnym rowie zwłoki Wiesława P., mieszkańca tej miejscowości. Czynności wykonane w sprawie przez policjantów i prokuraturę wskazują, że Wiesław P. był ofiarą zabójstwa. Podejrzaną w tej sprawie jest Luiza K., mieszkanka Podebłocia, którą policja zatrzymała w sobotę w Radomiu. Dziś przejdzie ona badania psychiatryczne. Policjanci znaleźli nóż, którym mogło być dokonane zabójstwo.
UWAGA! NOWOŚĆ! Pierwszy raz w Garwolinie! Tylko w Studio Ruchu Kordaszewscy! Zajęcia z salsation od marca!

Tego NAPRAWDĘ WARTO spróbować! Salsation pochodzi od słów SALSA+SENSATION. Są to zajęcia, które łączą mieszankę wielu stylów, rytmów i kultury - czyli odczucia wrażenia oraz radość, którą niosą taniec i ruch. Taniec połączony z fitnessem jeszcze NIGDY NIE SMAKOWAŁ TAK DOBRZE!
Powstało Powiatowe Centrum Kultury i Promocji w Miętnem

Na wczorajszej sesji rady powiatu została przyjęta uchwała o utworzeniu Powiatowego Centrum Kultury i Promocji w Miętnem. Jest to pomysł starosty garwolińskiego Marka Chciałowskiego na zagospodarowanie Zielonego Dworu, będącego dotychczas w zarządzie Powiatowego Ośrodka Sportu i Zarządzania Lokalami. Według wstępnych założeń roczny budżet jednostki wynosi 300 tys. zł.
Jeździł pod wpływem alkoholu. Teraz może ponieść za to wysoką karę

Prokurator Rejonowy w Garwolinie skierował do Sądu Rejonowego w Garwolinie wniosek o ukaranie przeciwko Damianowi H. oskarżonemu o to, że w dniu 13 grudnia 2015 roku w m. Ł. będąc w stanie nietrzeźwości kierował po drodze publicznej samochodem marki FSO Polonez, przy czym czynu tego się dopuścił będąc uprzednio skazanym prawomocnym wyrokiem sądu za przestępstwo za takie przestępstwo (art. 178a § 1 k.k.)
PKS z mniejszą stratą niż w 2014 r.

Podczas wczorajszej sesji rady powiatu Stefan Gora, prezes Przedsiębiorstwa Komunikacji Samochodowej w Garwolinie S.A. przedstawił wynik finansowy spółki za 2015 r. W ubiegłym roku przychody PKS wyniosły 17,2 mln zł, a strata wyniosła 81 tys. zł netto. W 2014 roku PKS stracił na swojej działalności 394 tys. zł. Lepszy wynik finansowy jest spowodowany częściowo zawieszeniem i skróceniem kursów, zmniejszeniem zatrudnienia w spółce, a także zwiększeniem dochodów z przewozów wycieczkowych.
Znęcał się fizycznie i psychicznie nad ojcem. Grozi mu kara 8 miesięcy pozbawienia wolności

Prokurator Rejonowy w Garwolinie skierował do Sądu Rejonowego w Garwolinie oskarżenie przeciwko Zbigniewowi Ł. za to, że w okresie od 1 kwietnia do 4 grudnia 2015 r. znęcał się fizycznie i psychicznie nad ojcem. Wniosek prokuratury o wymierzenie oskarżonemu kary 8 miesięcy pozbawienia wolności z warunkowym zawieszeniem na 3 lata może być rozpatrzony przez sąd bez przeprowadzenia rozprawy.
Kronika zdarzeń Komendy Powiatowej PSP w Garwolinie (1 - 7 lutego 2016 r.)

Interwencje strażaków z powiatu garwolińskiego w minionym tygodniu.
VII Wielkopostny Wieczór Młodych

W sobotę 20 lutego w parafii p.w. Podwyższenia Świętego Krzyża w Miętnem już po raz siódmy odbędzie się Wielkopostny Wieczór Młodych. W czasie tegorocznego spotkania będzie towarzyszyła nam postać błogosławionego księdza Jerzego Popiełuszki oraz słowa z listu do Galatów „Nie jesteś już niewolnikiem”.
Kobieta w zaawansowanej ciąży potrącona na przejściu dla pieszych na Mazowieckiej w Garwolinie

Dziś około godziny 13.00 w na ulicy Mazowieckiej w Garwolinie samochód potrącił kobietę w zaawansowanej ciąży.
W Podebłociu znaleziono ciało 62-letniego mężczyzny

Wczoraj po godzinie 18.30 w miejscowości Podebłocie ujawniono zwłoki 62-letniego mężczyzny z ranami kłutymi. Na miejsce zdarzenia przyjechała policja i prokurator.
Młodzież z gminy Pilawa uczestniczyła w wesołej akcji

Wczoraj, w tłusty czwartek Stowarzyszenie Wartości zorganizowało z młodzieżą z gminy Pilawa, przebraną w średniowieczne stroje akcję rozdawania pączków garwolińskim przechodniom. Mieszkańcy Garwolina byli mile zaskoczeni niespodzianką. Średniowieczne postacie zawitały również w Urzędzie Miasta i w Starostwie Powiatowym.
Siedem miejscowości w gminie Borowie zostanie wyposażonych w kanalizacje sanitarne

Gmina Borowie w dniu 1 lutego 2016 roku rozstrzygnęła przetarg na budowę sieci kanalizacji sanitarnej w miejscowościach: Wilchta, Laliny, Iwowe, Słup Pierwszy, Słup Drugi, Gózd i Jaźwiny. Zakres robót obejmuje budowę kanalizacji sanitarnej o łącznej długości 49 060,50 mb., w tym : sieć kanalizacji sanitarnej o łącznej długości 35 359 mb., 18 szt przepompowni ścieków, przyłącza kanalizacji sanitarnej 415 szt. o łącznej długości 13 701,50 mb. w tym 10 przydomowych pompowni ścieków.
Gimnazja z powiatu garwolińskiego zostały zakwalifikowane do udziału w projekcie edukacji ekonomicznej „Na własne konto”

Podczas nachodzących ferii zimowych gimnazjaliści biorą udział w cyklu zajęć o tematyce ekonomicznej. Spotkania będą odbywały się w ramach projektu „Na własne konto”. Jest to unikatowa oferta edukacyjna skierowana do młodzieży i nauczycieli z terenów wiejskich. Efektem udziału w projekcie ma być wykształcenie wśród uczestników postaw przedsiębiorczych oraz umiejętności planowania własnej ścieżki zawodowej.
Trwa usuwanie samochodu ciężarowego z dk nr 17

Dziś przed godziną 5.00 na dk nr 17, w okolicy restauracji "Oleńka" kierowca scanii, jadąc w kierunku Lublina zasnął za kierownicą i wjechał do przydrożnego rowu. Właśnie trwa usuwanie samochodu z pobocza. Ruch odbywa się wahadłowo.
Pożar w Żelechowie

Dziś około godziny 4.00 w Żelechowie palił się budynek gospodarczo - garażowy, w którym znajdował się samochód i butla z acetylenem. Policjanci ewakuowali mieszkańców dwóch sąsiednich budynków.
Wizyta wicemarszałek Senatu RP Marii Koc w mieście i gminie Łaskarzew

5 lutego (piątek) wicemarszałek Senatu Rzeczypospolitej Polskiej Maria Koc w towarzystwie posła na Sejm RP Grzegorza Woźniaka złoży wizytę w mieście i gminie Łaskarzew.
Z tolerancją przez życie w Gminnym Domu Kultury w Sobolewie

31 stycznia w Sali Widowiskowej w Sobolewie odbyło się spotkanie poświęcone szeroko rozumianej tolerancji. Organizatorem była Komenda Powiatowa Policji w Garwolinie oraz miejscowy Gminny Dom Kultury.
"Troska o dziecko jest pierwszym i podstawowym sprawdzianem stosunku człowieka do człowieka" - Jan Paweł II

Powyższe słowa wielkiego papieża stały się hasłem przewodnim I Balu Charytatywnego, który miał miejsce 23 stycznia 2016r. w Woli Rębkowskiej. Uroczystość zorganizowały, połączone wspólnym celem, Przedszkole "Leśne Skrzaty" i Zespół Szkół w Michałówce. Wśród zaproszonych gości nie mogło zabraknąć wójta gminy Garwolin Marcina Kołodziejczyka z małżonką. Nie zawiedli również rodzice i pracownicy obu placówek, którzy licznie przybyli na wspólną zabawę.
Kronika zdarzeń Komendy Powiatowej PSP w Garwolinie (25 - 31 stycznia 2016 r.)

Interwencje strażaków z powiatu garwolińskiego w minionym tygodniu.WALENTYNKI W Nevill Beauty Atelier

Nauczyciele z "Ekonomika" z wizytą w Niemczech

Tak się bawili na studniówce uczniowie Technikum z ZSP nr 2 w Garwolinie

Podejrzana o zabójstwo Luiza K. została zatrzymana w sobotę w Radomiu. Dziś przejdzie badania psychiatryczne (video)

Powstało Powiatowe Centrum Kultury i Promocji w Miętnem

PKS z mniejszą stratą niż w 2014 r.

Kronika zdarzeń Komendy Powiatowej PSP w Garwolinie (1 - 7 lutego 2016 r.)

Kobieta w zaawansowanej ciąży potrącona na przejściu dla pieszych na Mazowieckiej w Garwolinie

Młodzież z gminy Pilawa uczestniczyła w wesołej akcji

Gimnazja z powiatu garwolińskiego zostały zakwalifikowane do udziału w projekcie edukacji ekonomicznej „Na własne konto”

Pożar w Żelechowie

Z tolerancją przez życie w Gminnym Domu Kultury w Sobolewie

Kronika zdarzeń Komendy Powiatowej PSP w Garwolinie (25 - 31 stycznia 2016 r.)


You have an error in your SQL syntax; check the manual that corresponds to your MySQL server version for the right syntax to use near 'and K.akceptacja=1 group by K.id order by K.id desc' at line 1