Wzmożone działania w ostatni weekend wakacji

W celu zapewnienia bezpieczeństwa podróżującym powracającym z wakacyjnych wyjazdów, mazowieccy policjanci od piątku rozpoczynają wzmożone działania ,,Bezpieczny weekend”. Wszystko dla poprawy bezpieczeństwa i porządku w ruchu drogowym, poprzez zdecydowane reagowanie na wykroczenia mające wpływ na powstanie zdarzeń drogowych.
Inwestycje w gminie Pilawa w 2016 r. 2/2

Gmina Pilawa w tym roku oprócz remontów szkół, modernizacji placów zabaw i dużego programu edukacyjnego, realizuje jeszcze ważne inwestycje drogowe. Sprawdź co samorząd wykona w tym roku. O inwestycjach opowiada burmistrz Albina Łubian.
Piekarnia Oskroba S.A. poszukuje pracowników działu produkcyjnego

Piekarnia Oskroba S.A. jest firmą rodzinną z wieloletnimi tradycjami i o ugruntowanej pozycji rynkowej. W związku z dynamicznym rozwojem poszukujemy kandydatów i kandydatek do pracy na stanowisku: Pracownik Produkcji
Miejsce pracy: Człekówka i Celestynów.
Pożar lokomotywy w Sobolewie

Wczoraj w Sobolewie przed godziną 21.00 zapaliła się lokomotywa. Interweniowały dwa zastępy PSP i trzy zastępy OSP.
III Festyn rodzinny za nami: Zjeżdżali z górki i pomagali budować szkołę

III Festyn rodzinny za nami: Zjeżdżali z górki i pomagali budować szkołę Emocjonujący Zjazd z górki na byle czym, występy KaeNa, zespołów Lavers, Gonti, Kabaretu Czwarta Fala i Czwarta Fala Sound oraz DJ'a Tomi, bezpłatne atrakcje i konkursy dla dzieci i dorosłych – to tylko niektóre z atrakcji III Festynu rodzinnego, który w minioną niedzielę odbył się w Garwolinie. Tegoroczna edycja imprezy odbyła się pod hasłem „Pomagamy budować szkołę”.
Inwestycje w gminie Pilawa w 2016 r. 1/2

Samorząd gminy Pilawa wykorzystuje wakacyjny czas na remonty w szkołach i prace wokół placówek. Oprócz tego gmina realizuje ważne remonty dróg. O inwestycjach w gminie Pilawa opowiada burmistrz Albina Łubian.
Kronika zdarzeń Komendy Powiatowej PSP w Garwolinie (16 - 21 sierpnia 2016 r.)

Działania strażaków z powiatu garwolińskiego w minionym tygodniu.
70 lat OSP Leszczyny

Tuż po zakończeniu II wojny światowej mieszkańcy Leszczyn, jednej z dzielnic Garwolina postanowili odbudować swoje gospodarstwa i na swój sposób ubezpieczyć je, powołując dożycia Ochotniczą Straż Pożarną. W niedzielę jednostka obchodziła 70-lecie istnienia. Uroczystość była doskonałą okazją do nadania OSP Leszczyny sztandaru i odznaczeń zasłużonym druhom.
Barwne dożynki w gminie Borowie

Barwny korowód z wieńcami dożynkowymi przemaszerował w niedzielę ulicami Borowia. Gminne Dożynki, na które przybyło wielu gości były pełne atrakcji.
Do SP ZOZ trafi prawie 4 mln zł z RPO

E-usługi medyczne dla pacjentów szpitali w Siedlcach i Garwolinie oraz wdrożenie nowoczesnych technologii do obsługi spraw urzędowych w gminie Kotuń to kolejne inwestycje, które decyzją zarządu województwa mazowieckiego otrzymają dofinansowane ze środków RPO Województwa Mazowieckiego 2014-2020. Dziś umowy w tej sprawie podpisali wicemarszałek Janina Ewa Orzełowska, członek zarządu województwa mazowieckiego Elżbieta Lanc oraz beneficjenci. Do SP ZOZ w Garwolinie trafi prawie 4 mln zł.
Co to jest OC? Opisujemy i doradzamy

Kupić i zapomnieć – tak wielu kierowców traktuje obowiązkowe ubezpieczenie OC. W efekcie duża część z nich nawet nie ma świadomości, co im daje aktualna polisa ani jak wybrać najlepszą ofertę dostępną na rynku. Jeżeli nie zamierzasz przepłać i chcesz powiększyć swoją wiedzę na temat OC, przeczytaj poniższy artykuł.
Policjanci z Garwolina pomogli odzyskać pojazd skradziony w Przysusze

Współpraca KPP Garwolin i KPP Przysucha przyniosła efekty. Dzięki wspólnym działaniom udało się odnaleźć w Jagodnem skradziony w Przysusze pojazd marki Iveco Daily.
Wspólnie zaśpiewali pieśni patriotyczne

14 sierpnia, w ramach powiatowo – miejskich obchodów 96. rocznicy bitwy warszawskiej, na Skwerze Solidarności w Garwolinie odbyło się wspólnie śpiewanie pieśni patriotycznych i żołnierskich. Wydarzenie zostało objęte honorowym patronatem starosty powiatu garwolińskiego Marka Chciałowskiego oraz burmistrza miasta Garwolina Tadeusza Mikulskiego
96. rocznica Cudu nad Wisłą w Maciejowicach

W dniu 14 sierpnia 2016r. uroczystą Mszą Świętą celebrowaną przez ks. kan. Stanisława Marczuka w kościele parafialnym w Maciejowicach, mieszkańcy gminy uczcili 96. rocznicę bitwy warszawskiej z 1920 r.
III Festyn rodzinny w Garwolinie już 21 sierpnia! Baw się, pomagaj, wygrywaj!

Już w niedzielę 21 sierpnia tereny rekreacyjne Zarzecza w Garwolinie opanuje świetna zabawa! Podczas III Festynu rodzinnego nie zabraknie wielu atrakcji dla dużych i małych oraz ogromnych emocji związanych ze zjazdem z górki na byle czym. Tegorocznej, trzeciej już edycji festynu, będzie przyświecało hasło „Pomagamy budować szkołę”!
Kronika zdarzeń Komendy Powiatowej PSP w Garwolinie (8 - 15 sierpnia 2016 r.)

Działania strażaków z powiatu garwolińskiego w minionym tygodniu.
Oddali hołd obrońcom Ojczyzny

- 15 sierpnia 1920 r. w święto Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny potęga wroga załamała się i zapowiedziane zwycięstwo polskiego orężna nad potężną armią bolszewicką stało się faktem. Nie byłoby tego zwycięstwa, gdyby nie za Bożą pomocą nastąpił cud, cud wierności -mówił dziś w Garwolinie starosta Marek Chciałowski podczas powiatowo - miejskich obchodów Święta Wojska Polskiego i Święta Czynu Chłopskiego w 96. rocznicę Cudu Nad Wisłą.
W niedzielę 14 sierpnia zaśpiewają pieśni patriotyczne

Powiatowe Centrum Kultury i Promocji w Miętnem oraz Centrum Sportu i Kultury w Garwolinie zapraszają do wspólnego śpiewania pieśni żołnierskich i patriotycznych z kapelą Bocianisko. Wydarzenie odbędzie się w niedzielę 14 sierpnia o godzinie 19.00 na skwerze Solidarności w Garwolinie.
Wakacje w zimie – dlaczego nie?


Coraz więcej osób lato spędza w kraju, a na egzotyczne wakacje wybiera się zimą lub jesienią. Głównym motorem ich działań jest pogoda. W końcu po co wyjeżdżać z Polski, kiedy jest ciepło i słonecznie? Zdecydowanie lepiej naładować baterie, gdy za oknem szaro i zimno – wówczas wczasy na słonecznym wybrzeżu działają jak lekarstwo.
Ukradli krzesła spod restauracji

W czwartek 11 sierpnia nieznany sprawca dokonał kradzieży 4 krzeseł ogrodowych z terenu niezabezpieczonego ogródka piwnego jednej z restauracji w Garwolinie.
Idealnie dopasowany stanik z brafitterką w salonie Esotiq

Brafitting, czyli z angielskiego "dopasowywanie biustonosza", to coraz bardziej rozwijająca się dziedzina wiedzy na świecie. Wynika to z faktu, że nowoczesna kobieta chce nie tylko atrakcyjnej wizualnie i jakościowo bielizny, ale chce także odczuwać komfort z jej noszenia. Jednym zdaniem: ma być ładnie i wygodnie.
Sierpniowy weekend

Zbliża się kolejny „długi weekend". Jak zawsze przy takich okazjach, na drogach całego Mazowsza zwiększona liczba policjantów czuwać będzie nad bezpieczeństwem podróżujących prowadząc działania prewencyjno-kontrolne „Sierpniowy weekend". Funkcjonariusze będą przede wszystkim sprawdzać prędkość i trzeźwość kierowców, a także stan techniczny pojazdów.
Powiatowo-miejskie obchody Święta Wojska Polskiego oraz Czynu Chłopskiego w Garwolinie 15 sierpnia 2016 r.

Starosta powiatu garwolińskiego, burmistrz miasta Garwolin, wojskowy komendant uzupełnień w Garwolinie, prezes Zarządu Powiatowego Polskiego Stronnictwa Ludowego w Garwolinie serdecznie zapraszają na połączone obchody Święta Wojska Polskiego oraz Święta Czynu Chłopskiego 15 sierpnia 2016 r. w Garwolinie.
Zaginął Kamil Bukowski. Może potrzebować pomocy

31 Grudnia 2015 r. w Warszawie zaginął Kamil Łukasz Bukowski. Ma 32 lata, 186 cm wzrostu i niebieskie oczy.
Rembud wybuduje Halę przy ZS nr 5

Miasto Garwolin informuje, że przetarg na budowę Hali Sportowej przy ZS nr 5 w Garwolinie wygrała firma Rembud Kazimierz Jasiński z GarwolinaWzmożone działania w ostatni weekend wakacji

Piekarnia Oskroba S.A. poszukuje pracowników działu produkcyjnego

III Festyn rodzinny za nami: Zjeżdżali z górki i pomagali budować szkołę

Kronika zdarzeń Komendy Powiatowej PSP w Garwolinie (16 - 21 sierpnia 2016 r.)

Barwne dożynki w gminie Borowie

Co to jest OC? Opisujemy i doradzamy

Wspólnie zaśpiewali pieśni patriotyczne

III Festyn rodzinny w Garwolinie już 21 sierpnia! Baw się, pomagaj, wygrywaj!

Oddali hołd obrońcom Ojczyzny

Wakacje w zimie – dlaczego nie?

Idealnie dopasowany stanik z brafitterką w salonie Esotiq

Powiatowo-miejskie obchody Święta Wojska Polskiego oraz Czynu Chłopskiego w Garwolinie 15 sierpnia 2016 r.

Rembud wybuduje Halę przy ZS nr 5


You have an error in your SQL syntax; check the manual that corresponds to your MySQL server version for the right syntax to use near 'and K.akceptacja=1 group by K.id order by K.id desc' at line 1