Trening strzelecki Orła zaliczony na ''siódemkę''

Dodano:
garwolin - Trening strzelecki Orła zaliczony na ''siódemkę''

Orzeł Parysów pokazał się ze świetnej strony przed własną publicznością. EsKadrę Warszawa wysłali do domu z bagażem aż siedmiu bramek.

Orzeł Parysów nie zwalnia tempa pod bramką rywala na wiosnę. Dwa pierwsze mecze to dorobek jedenastu trafień, który wygląda imponująco. Nie przełożyło się to niestety na dwie wygrane, gdyż na cztery gole Piotra Talara rywale byli w stanie odpowiedzieć tydzień temu tą samą ilością i zremisować 4:4.

Sporą zmianą było miejsce rozgrywania spotkania, które odbyło się na obiekcie Wisły Dziecinów. Nie chcąc popełnić błędów sprzed tygodnia, uwaga graczy z Parysowa pod własną bramką od pierwszego gwizdka była dużo bardziej widoczna. W ataku nie musieli wiele zmieniać i rzeczywiście, nie zrobili tego. Już w 12. minucie Dominik Jarek wyprowadził swój zespół na prowadzenie.
Przez kolejny kwadrans na boisku panował względny spokój, ale kiedy już gospodarze "podłapali" EsKadrę, to w ciągu czterech minut golkiper gości musiał wyciągać piłkę z siatki trzykrotnie. Dublet skompletował Krystian Parzyszek, a swoje pierwsze trafienie w tym meczu zanotował Bartłomiej Sitarek. Jego gol to niewątpliwie ozdoba tego meczu, zdobyty w ekwilibrystyczny sposób z powietrza.
Po przerwie sytuacja na boisku nie uległa zmianie i Orzeł szukał kolejnych trafień. Po raz drugi trafiali Jarek i Sitarek, a swoją bramkę zanotował także Belkiewicz. To imponujące zwycięstwo potwierdziło, że Orzeł wiosną jest jeszcze silniejszym zespołem niż na jesieni. Na pewno taka ofensywna kanonada da im także dobre nastawienie na trudny mecz z AP Brychczy, który sąsiaduje z nimi w tabeli. Jego początek już w sobotę od godz. 13.
Orzeł Parysów — EsKadra Warszawa 7:1 (4:0)
Gole dla Orła: Dominik Jarek 12′, 57′, Krystian Parzyszek 33′, 36′, Bartłomiej Sitarek 35′, 80′, Mateusz Belkiewicz 54′
Skład Orła: Fic — Krzyśpiak, Trębacz (67` Saganek), Korgul, Szczepek (62` Redka) - Jarek (71` Jałocha) Sitarek, Belkiewicz, Piętka, Kot (76` Boratyński) - Parzyszek (74` Kuciński)

Odwiedź nas na facebooku

Waszym zdaniem

Redakcja serwisu "Kurier Garwoliński" nie odpowiada za żadne działania Czytelników niezgodne z prawem lub regulaminem, w szczególności za treści zamieszczone w formie komentarzy. Jednocześnie w razie konieczności zastrzega sobie prawo do ich usunięcia, jeśli uznane zostaną za niezgodne z prawem lub regulaminem, a także w sytuacji, gdy uzna to za stosowne.